Kaip pasidaryti išskirtinį nuotraukų rėmelį

Kaip pasidaryti išskirtinį nuotraukų rėmelį

Kaip pasidaryti rožes iš klevo lapų
Kaip pasidaryti manekeną
Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?
Kaip nusimegzti kojines
Kaip gražiai sulankstyti servetėles

Nuotraukos, tai gražiausios mūsų gyvenimo akimirkos, sustabdytos amžiams. Greičiausiai daugelio iš mūsų tėvai turi begales albumų, kuriuos galima atrasti pačių nuostabiausių gyvenimo akimirkų. Žinoma, šiais laikais, nuotraukos neretai įstringa kompiuteriuose. Išties ne daugelis jas ryškina, nes tam tiesiog nėra prasmės. Visgi, kelios nuotraukos rėmeliuose yra bene kiekvienuose namuose. Toks priminimas, apie tai, kokie buvome yra išties malonus, tad daugelis ieško idėjų, kaip originaliai papuošti namus nuotraukomis. Tradiciniai rėmeliai yra gerai, tačiau jei norite šio to išskirtinio, štai puiki idėja.

Šiam projektui jums prireiks:[list_style_star]

 • Pasirinkto dydžio stiklainio su užsukamu dangteliu;
 • Tinkančio dangtelio;
 • Nuotraukos, kuri tilptų į stiklainį (rekomenduojama juodai balta nuotrauka);
 • Vandens;
 • Džiovintų žolelių ar gėlių (jei norite retro efekto)

[/list_style_star]

Šio projekto įgyvendinimas trunka vos kelias minutes. Nepamirškite, jog nuotrauka turi būti vertikali, nes negalėsite pakeisti stiklainio padėties. Taigi, galite įpilti vandenį, įdėti nuotrauką ir džiaugtis greitais rezultatais, arba bandyti retro variantą. Tokiu atveju vandenyje palaikykite džiovintą gėlės žiedą ar šakelę tol, kol ji nudažys vandenį. Tada įdekite nuotrauka ir užsukite dangtelį.

kaip-pasidaryti-iskirtini-nuotrauku-remeli1Tai išties originalus būdas atnaujinti savo namus bei atsikratyti dulkes renkančių rėmelių. Puiki idėja, ar ne?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  Milda 4 m. ago

  Sveiki,

  Nuo vandens nuotrauka vėliau neišblunka? Ilgam ji gali išbūti tokiuame vandens rėmelyje?