Kaip atnaujinti automobilio žibintus?

Kaip atnaujinti automobilio žibintus?

Kaip išsirinkti, kokius valytuvus pirkti?
Kaip pačiam pasikeisti automobilio alyvą?
Blogi vairavimo įpročiai, gadinantys automobilio pakabą
Kaip teisingai nusiplauti automobilį
Kaip išsirinkti kabrioletą?

Jūsų automobilio priekiniai žibintai nebe atrodo taip gerai kaip seniau? Pastoviai veikiami kelyje esančių kietųjų dalelių jie tampa matiniais (išblunka) ir pradeda blogai šviesti. Šią problemą galima išspręsti dviem būdais, arba važiuoti į servisą ir mokėti didelius pinigus, arba viską pasidaryti pačiam be didelių išlaidų.

Tereikia įsigyti keletą papildomų priemonių:

 • Izoliacijos (tik ne medžiaginė)
 • Poliravimo pastos ( skirtos rankiniam poliravimui)
 • Vandens purkštuvo ( tokio kaip moterys purškia gėles)
 • Švitrinio popieriaus ( P1500 ir P3000 rūpumo)
 • Vandens
 • Skūdurėlio

Pirmiausia apsiklijuojam automobilio kėbulą aplink lempa kurią poliruosime, juk nenorime pažeisti tų vietų kurių nereikia.  Taip pat prieš poliravimo pradžią, reikėtų žibintą nuvalyti, kad neliktų purvo kuris gali subraižyti paviršių.kaip-atnaujinti-zibintus-2

Tuomet purkštuvo pagalba sušlapiname  švitrinį popierių (P1500), užpurškiame ant lempos ir pradedam trinti, viso trynimo metu purškiame vandenį. Su P1500 daug trynti ( poliruoti) nereikia. Vėliau paimame smulkesnį P3000 švitrinį popierių ir triname truputį ilgiau. Kada žibinto šveitimą pabaigti? Tą jums pasufleruos matinio (nepermatomo) paviršiaus atsiradimas.

Kai jau baigėme reikėtų nusausinti lempa ir palaukti kol vanduo nudžius.
Liko paskutinis žingsnis paimame poliravimo pasta ir skudurėlio ( kempinės)  pagalba užtepame ant lempos ir pradedame poliruoti keletą minučių. Poliravimo darbas trunka tol, kol žibintas tampa skaidrus.kaip-atnaujinti-zibintus-1

Štai ir Viskas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar

  Reikes pabandyti, kai geresnis oras bus, atrodo gan lengvai ir greitai padaroma.

 • comment-avatar

  Esame įmonė kuri prekiauja diagnostine įranga, bei servisų įranga lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams bei agro technikai. Siūlo didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Atstovaujame Baltijos šalis šiuos autodiagnostikos gamintojus: Launch, Autel, Magneti Marelli ir produkcijos platintojai Lietuvoje. Galime pasiūlyti optimaliausią diagnostinį įrengimą todėl, kad puikiai išmanome prietaisus kuriuos parduodame, pažįstame juos iki smulkmenų, todėl galime apmokyti kaip dirbti su diagnostikos įrenginiais automobiliams.

 • comment-avatar
  Darius nr 3 Prieš 8 metai

  Pritariu Dariui nr 2. 🙂
  O šiaip labai ačiū už informaciją. Savaitgalį būtinai išbandysiu.

DISQUS: 0