Paprasti būdai, kaip vonios kambarį paversti jaukesniu ir gražesniu

Paprasti būdai, kaip vonios kambarį paversti jaukesniu ir gražesniu

Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?
Kaip papuošti namus Kalėdoms
Kaip pakuoti dovanas?
Ką reikia žinoti apie tapetus?
9 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie spalvų derinimą namuose

Vonios kambarys yra kur kas daugiau nei tik vieta, kurioje galima nusiprausti ir palaikyti visus higienos įpročius. Taip pat tai erdvė, kurioje galite atsipalaiduoti, pamiršti visus dienos rūpesčius bei pasimėgauti tam tikromis kūno priežiūros procedūromis. Visgi, norint jaustis maksimalų komfortą, reikalinga, jog vonios kambarys jums būtų jaukus bei jog jame būti jums būtų malonu. Jei kol kas taip nėra, nenusiminkite! Kaip tik šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų bei idėjų, kaip lengvai ir greitai vonios kambarį paversti jaukesne bei gražesne erdve.

Atsikratykite nereikalingų daiktų

Visų pirmiausia, rekomenduojama pradėti nuo kažko paprasto, ką nebūtų sunku įgyvendinti. Greičiausiai kiekviename vonios kambaryje galima rasti tuščių ar beveik tuščių priemonių buteliukų bei pakuočių arba seniai nenaudojamų kūno priežiūros produktų. Visa tai užima papildomos vietos ir tikrai neprideda estetikos vonios kambariui, todėl dabar yra pats laikas jų atsikratyti! Surūšiuokite visus vonioje esančius daiktus į gerus ir į tokius, su kuriais laikas atsisveikinti. Priklausomai nuo daikto, jį išmeskite, perdirbkite ar paaukokite. Tokią generalinę tvarką siūloma daryti kas 3 – 6 mėnesius, kadangi taip neapsikrausite nereikalingais daiktais bei vonios kambarys atrodys kur kas erdviau, tvarkingiau.

Vieta daiktams susidėti

Kuomet atsikratėte nereikalingų daiktų, laikas pasirūpinti visais likusiais daiktais. Labai svarbu juos tvarkingai susidėti ne tik dėl to, jog bendras vaizdas būtų geresnis, bet ir todėl, kad greičiau ir lengviau rastumėte jums reikiamą daiktą. Tad, pabandykite visus juos surūšiuoti pagal tam tikras kategorijas, pavyzdžiui, kūno priežiūros priemonės, plaukų formavimo įrankiai ir kt., bei kiekvieną iš jų sudėkite į atskirus krepšius. Krepšius galite rinktis pintus, medžiaginius ar plastmasinius – tiek medžiagą, tiek spalvą derinkite prie interjero, taip nesunkiai išgausite vientisą bei harmoningą vaizdą.

Atnaujinkite vonios kilimėlius

Senuose vonios kilimėliuose neretai kaupiasi daugybė nešvarumų, kurių, net ir reguliariai juos plaunant, ne visuomet pavyksta atsikratyti. Būtent dėl to, jei jūsų kilimėlis jau nebeatrodo taip gerai, kaip turėtų, paieškokite naujo! Dabar galima rasti be galo didelį vonios kilimėlių pasirinkimą, margintų įvairiais raštais bei spalvomis, bei pagamintų iš skirtingų medžiagų: įvairios tekstilės ar gumos. Visgi, nors tekstiliniai vonios kilimėliai neretai atrodo be galo gražiai ir gali akimirksniu vonios kambariui suteikti jaukumo, juos rinktis rekomenduojama tik tuomet, jei erdvė yra gerai vėdinama, kadangi sušlapęs jis ir greitai neišdžiūvęs, gali imti skleisti nemalonų kvapą.

Skirkite laiko detalėms

Kartais nė nereikia didelių pakeitimų, kad norima erdvė taptų gražesnė – užtektų tik skirti dėmesio tam tikroms detalėms. Tualetinio popieriaus laikiklis, muilinė, dantų šepetėlių laikikliai, rankšluosčiai bei kitos smulkios detalės yra tai, kas gali stipriai prisidėti prie bendro vaizdo bei net jį pagerinti. Geriausia dalis, jog visi šie elementai įprastai nekainuoja brangiai, todėl net neturint itin didelio biudžeto, galima lengvai rasti jūsų norus ir poreikius geriausiai atitinkantį variantą.

Apžiūrėkite vonios baldus bei santechniką

Atidžiai ir kruopščiai apžiūrėkite visus vonioje esančius baldus ir santechniką. Galbūt tam tikros jų detalės yra susidėvėjusios ir dabar yra itin geras laikas jas pakeisti. Tarkime, jei jūsų klozetas prarado savo pradinę išvaizdą, galbūt viso jo keisti nereikia ir galima pasirūpinti tik nauju jo dangčiu? Iš tiesų klozetų dangčiai gali daryti didelę įtaką klozetų išvaizdai, todėl jei tik matote, kad esantis jūsų vonios kambaryje nusidėvėjo, nieko nelaukite ir pakeiskite jį nauju! Taip pat galbūt reikėtų atnaujinti vonios spintelių rankenėles ar veidrodį? Tokie smulkūs pakeitimai leis prailginti tam tikrų vonios baldų ar santechnikos tarnavimo laiką.

Įneškite žalumos

Paprastas būdas, kaip galima įnešti gyvybės bei žaismingumo į tam tikrą erdvę, pasinaudoti augalais. Ne išimtis ir vonios kambarys. Ant palangės ar lentynos pastatykite vazą su skintomis gėlėmis arba patinkantį vazoninį augalą. Žinoma, šie variantai nebus labai tinkami tuomet, jei į jūsų vonios kambarį nepatenka natūrali dienos šviesa. Tokiu atveju galite pasinaudoti džiovintomis gėlėmis ar dirbtiniais palmės lapais, kurie tikrai neatrodys niekuo prasčiau bei taip pat pagyvins erdvę. Nepamirškite būti kūrybiški bei paieškoti nestandartinių sprendimų!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: