Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas

Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas

Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Kaip išsirinkti čiužinį
Kaip pasirinkti biuro kėdę
Kaip išsirinkti tinkamus minkštus svetainės baldus
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?

Naujų metų pradžia – puikus laikas pradėti ieškoti idėjų, kaip atnaujinti savo namus. Norintiems įsirengti svetainę pagal naujausias interjero tendencijas vertėtų pasidomėti ne tik tuo, kokios spalvos, bet ir kokio dizaino svetainės baldai bus populiarūs šįmet. Tendencijos priklauso ir nuo žmonių poreikių, tad didžiausia užduotis – patenkinti juos visus gyvenant net mažo ploto būste. Siekiant tokio tikslo reikėtų išnaudoti visas įmanomas galimybes.

Dėmesys šiais metais krypsta į funkcionalumą

 

 Norėdami įsirengti patogią svetainę turime iš anksto apgalvoti, kokie baldai kokią funkciją atliks. Šiais laikais labai svarbu taupyti vietą – juk jos dažnai turime labai mažai. Todėl šiais metais interjero dizaineriai rekomenduoja įsigyti tokius svetainės baldus, kurie atliks daugiau nei vieną funkciją. Tad rengdami kambario planą pagalvokite, kokių baldų jums gali prireikti ir kaip dar galėsite juos panaudoti. Pavyzdžiui, galbūt sėdėjimui skirtas baldas galėtų būti ir daiktų laikymo vieta?

Išmanūs baldai – vis dažnesnis pasirinkimas

Interjero dizaineriai teigia, kad norint sutaupyti vietos savo svetainėje reikėtų atkreipti daugiau dėmesio į išmanius baldus. Tai būtent tokie svetainės baldai, kurie sukurti nepastebimai palengvinti kasdienį gyvenimą. Šie gaminiai atlieka kelias funkcijas, todėl neretai vietoje dviejų ar net trijų baldų užtenka vos vieno, daugiafunkcio.

 

Anksčiau vienas iš naudingiausių baldų buvo konsolė, kuri itin praversdavo į namus atvykus būriui svečių. Šiuo metu parduodamos konsolės pasižymi tikrai puikiu dizainu, tačiau jos naudojamos tik prireikus didelio stalo. Dabar, ko gero, labiausiai nuostabą kelia įvairaus dydžio transformuojamieji stalai ir kavos staliukai. Tai šiuolaikiškai svetainei ypatingai tinkantys baldai, nes jie neužima daug vietos. Prireikus didelio valgomojo stalo tereikia jį išskleisti, o tai trunka vos kelias akimirkas.

Jūsų svetainės baldai neturi būti standartiški, tokie, kokius galima pamatyti kone kiekvienuose namuose. Jeigu laisvalaikiu mėgstate patogiai atsipalaiduoti, verta pagalvoti apie patogaus ir stilingo, išskirtiniu dizainu pasižyminčio fotelio įsigijimą. Galite rinktis neįprastą, tačiau taip pat funkcionalų ir „protingą“ miegamą fotelį – šezlongą, kuriame jauku ir sėdėti, ir saldžiai nusnausti. Jis ypatingai pravers ir tuo atveju, jei tiesiog nenorite pirkti sofos ar minkšto kampo. Žinoma, mažesnė sofa sutaupys vietos, bet po dienos darbų galėsite išsitiesti ir išmaniame fotelyje.

Jeigu patalpa nedidelė, rekomenduojama pagalvoti ir apie tokias sofas, kuriose įmontuotas nedidelis staliukas. Tokio tipo svetainės baldai taip pat neužims daug vietos, o jūs galėsite patogiai mėgautis gėrimais ir užkandžiauti tiesiog sėdėdami ant sofos.

Didesnio kambario efektas

Taip pat skaitykite:  Kaip naudotis torentais

Mažą erdvę vizualiai paversti šiek tiek didesne visai nesunku. Tai padaryti gali padėti veidrodžiai, kurie dabar parduodami ir atskirai, ir kartu su baldais. Be to, tai puikus dizaino elementas, papildomai puošiantis kambarį. Rinkdamiesi spintas, lentynas, galite iš karto pagalvoti, kokios formos ir dydžio veidrodžiai tiktų prie jūsų planuojamo interjero. Pirkdami baldus su iš anksto gražiai suderintais veidrodžiais nemažai sutaupysite, be to, sukursite gražų ir erdviai atrodantį svetainės interjerą.

Kuriant svetainės dizainą specialistai pataria nebijoti keisti jau mums įprastais tapusius namų dizaino įpročius. Juk svarbiausia – įsirengti mums patogią aplinką, kurioje protingai išnaudotume kiekvieną kambario lopinėlį. Tam būtini patogūs svetainės baldai, iš kurių dabar galime tikėtis daugiau funkcijų nei anksčiau. Pritaikius juos net ir nedidelis kambarys džiugins tiek šiuolaikiškumu, madingumu, tiek neprilygstamu komfortu.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0