...

Kaip dekoruoti namus Velykoms?

Kaip dekoruoti namus Velykoms?

Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos
Kaip išsirinkti sniego kastuvą
Kaip sukurti nepriekaištingą glamūrinio stiliaus miegamąjį?
Kaip išsirinkti dūmų detektorių
Kaip sudėti laminuotas grindis

Artėjant pavasariui, pats metas pagalvoti apie Velykas. Susirinkus šeimai ir draugams, norisi sukurti gražią aplinką ir jaukią atmosferą. Pagrindinė velykinio stalo ir namų puošmena – pavasarinės dekoracijos. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės vieną iš gražiausių metų švenčių paversti nepamirštama.

Velykiniai motyvai

Daugeliui nuo pat mažens pažįstami velykiniai akcentai – zuikučiai, kiaušinių lizdeliai ar kaspinėliai. Šios puošmenos  gali būti labai stilingos: rinkitės keramikines kiškių figūrėles, ant stalo statykite minimalistinius kiaušinių krepšelius, pakabinkite velykinį vainiką, puoštą kaspinais. Tokių madingų šventinių interjero detalių siūlome ieškoti Imdeco.lt svetainėje.

Stalą dekoruokite servetėlėmis su velykinėmis figūrėlėmis ir įsigykite šiai šventei skirtų indų. Rekomenduojama dekoracijomis neperkrauti namų, o geriau, pasirinkus atitinkamą temą ir spalvų gamą, tik įtraukti velykinių motyvų. Taip pat atsižvelkite į šventės dydį, svečių skaičių, oro sąlygas ir įsigykite tokias dekoracijas, kurias lengva pritaikyti įvairioms situacijoms.

interjero detales scaled e1646140980858 - ZinauKaip.lt

Pavasarinės gėlės

Pavasaris – gamtos atgimimo metas. Velykoms namus puoškite gėlėmis. Puikiai tiks šviesūs narcizai, violetinės našlaitės, gražieji krokai, spalvotos tulpės ir hiacintai. Galite rasti plačią įvairovę gėlių, kurias lengvai derinsite prie namų įvaizdžio. Prieš įsigydami gyvas gėles, būtinai pasidomėkite jų priežiūra. Jeigu norite, kad gėlių puokštė ilgiau puoštų namus – rinkitės dirbtines gėles. Jas galėsite panaudoti ir per kitas šventes.

Pastelinės spalvos

Velykų tradicija – pastelinės spalvos. Jos atitinka šios šventės ramybę ir suteikia namams pavasarinio jaukumo. „Pantone“ 2022 metų spalva – „Veri Peri“. Ši melsvai violetinė spalva dvelkia pavasariu, kūrybiškumu ir noru pažinti. Jos tonus galite derinti su savo namų interjeru ir velykinėmis dekoracijomis. Tačiau nepamirškite, kad dekoruojant rekomenduojama namų neapkrauti daugybe spalvų – taigi pasistenkite išlaikyti balansą.

Kiekviena šventė nusipelnė būti pasitikta puošniai. Šiuo atveju tai tarsi padeda pasiruošti naujam metų laikui. Džiaukitės šeimos ir draugų kompanija Velykoms namus dekoruodami šios šventės motyvus reprezentuojančiomis interjero detalėmis, gaiviomis gėlėmis ir madingomis pastelinėmis spalvomis. Nebijokite eksperimentuoti puošdami būstą – tai suartins šeimą ir įneš individualizmo.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: