Kaip nepridaryti klaidų kraustantis

Kaip nepridaryti klaidų kraustantis

Kaip pasirinkti interneto modemą?
Kaip išvengti gaisro
Kaip išnaikinti nemalonius kvapus
Kaip išsirinkti vonią Jūsų namams?
Kaip pasidaryti aitvarą

Kraustymasis į naujus namus – tai sudėtinga, stresą kelianti užduotis. Sutalpinti per ilgus metus užgyventą turtą į keletą kartoninių dėžių ir pervežti visą tai į naują vietą kartais gali atrodyti „misija neįmanoma“. Būtent todėl besikraustantieji padaro eilę klaidų, kurios tik dar labiau apsunkina ir taip sudėtingą persikraustymo procesą. Žemiau aptarsime pagrindines klaidas, kurias padaro į naują būstą persikeliantys asmenys bei pateiksime rekomendacijas kaip jų išvengti.

1 klaida. Atidėliojimas

Dažniausiai pasitaikanti (ir bene grubiausią) klaida – atidėliojimas. Besikraustantieji neretai yra linkę daiktus pakuotis paskutinėmis dienomis, taip apsunkindami ir taip sudėtingą kraustymosi procesą. Nuolat atidėliodami daiktų pakavimo procesą didinate tikimybę užmiršti kažką svarbaus, taip pat mažiau laiko skiriate kokybiškam daiktų supakavimui, todėl galite pažeisti brangius ir trapius daiktus.

2 klaida. Netinkamai pakuojami stikliniai daiktai

Stikliniai daiktai turėtų būti dedami dėžės viršuje – negalima, jog ant jų stovėtų sunkūs daiktai, kadangi taip stiklas gali trūkti. Didelius veidrodžius rekomenduojama pervežinėti tarp dviejų čiužinių – taip, net blogiausiomis sąlygomis vežamas veidrodis išliks sveikas. Jeigu neturite keleto atliekamų čiužinių, suvyniokite veidrodį į burbulinę plėvelę arba laikrašti – taip bent minimaliai apsaugosite stiklą nuo įbrėžimų ar dūžių.

3 klaida. Neatsikratoma nereikalingų daiktų

Perkraustymo paslaugas siūlantys specialistai pastebi, jog į naujus namus besikraustantys asmenys neskiria pakankamai laiko daiktų segmentavimui – į dėžes dažniausiai pakuojami visi daiktai iš eilės, neatsižvelgiant į jų būtinumą naujuose namuose, naujojo būsto interjero subtilybes. Ekspertai pataria į naująjį būstą vežtis tik pačius svarbiausius ir būtiniausius daiktus – taip ženkliai sumažinamas persikraustymo biudžetas. Tačiau tai nereiškia, jog turite išmesti ne itin reikalingus, tačiau širdžiai labai mielus ir brangius daiktus – įmonė Boxinn siūlo pasinaudoti daiktų saugojimo paslauga ir už nedidelį mėnesinį mokestį saugoti Jums brangius, tačiau šiuo momentu ne itin reikalingus daiktus.

4 klaida. Neišskirstomi daiktai

Pastebima, jog besikraustantieji neretai neskirsto daiktų pagal jų tipą, o krauna visus daiktus kartu. Tai labai grubi klaida, kadangi taip galite pažeisti Jums labai brangius daiktus. Pavyzdžiui, nerekomenduojama kartu gabenti stiklinių ir medinių daiktų, kadangi stiklas gali susibraižyti ar net sudužti. Taip pat derėtų vengti kartu dėti ryškiaspalvius ir pastelinių spalvų daiktus, kadangi, dėl aplinkos poveikio, šie gali nusidažyti.

5 klaida. Dažniausiai naudojami daiktai sukraunami pirmiausiai

Ar Jums yra taip nutikę, jog po persikraustymo sunkiausia surasti pačius reikalingiausius daiktus? Šią problemą galite išspręsti iš anksto susidėję daiktus į „būtiniausių daiktų krepšį“. Būtiniausių daiktų krepšys – tai nedidelis maišelis arba lagaminas, kuriame turėtų būti laikomi itin svarbūs bei dažniausiai naudojami daiktai. Į šį krepšį turėtų pakliūti daiktai, kuriais naudositės kraustymosi dieną bei pirmąsias porą dienų Jūsų naujajame būste. Priešingu atveju teks peržiūrėti ne vieną dėžę tam, kad rastumėte Jums būtiniausius daiktus.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: