5 sveikiausi žiemos sezono vaisiai

5 sveikiausi žiemos sezono vaisiai

Čili sriubos receptas
Kaip pagaminti gerus macaroons namuose
Obuolių pyragas pagal J. Ohmaną
Krabų lazdelės tešloje
Valgoma ir akimis: kaip paversti maistą ode estetikai?

Žiema gali atrodyti, kad žiemą reikia jaukiai įsitaisius valgyti sriubas, troškinius ir sočias žiemos daržoves, pavyzdžiui, moliūgus, kopūstus ir burokėlius, bet nepamirškite vaisių! Vasaros uogos ir kaulavaisiai gali nepasirodyti, tačiau yra daug sezoninių veislių, kuriomis geriausia mėgautis, kai ant žemės guli sniegas. Šiame sąraše rasite vaisius, kurių tikriausiai galima įsigyti maisto prekių parduotuvėje bet kuriuo metų laiku, tačiau jie yra geriausio skonio – ir neabejotinai geriausi – žiemos mėnesiais. Štai penki iš jų:

Obuoliai

Obuoliai yra puikus pasirinkimas žiemos sezono vaisiams dėl kelių priežasčių. Pirma, obuoliai yra puikus vitamino C šaltinis, kuris svarbus imuninei sistemai stiprinti žiemą, kai dažniau sergama peršalimo ligomis ir gripu. Antra, obuoliai yra geras skaidulinių medžiagų šaltinis, kurios gali padėti reguliuoti virškinimą ir ilgiau išlaikyti sotumo jausmą. Galiausiai, obuoliai nėra kaloringi vaisiai, todėl jie yra geras pasirinkimas, jei šaltesniais mėnesiais stebite savo svorį. Taigi, jei ieškote sveikų ir skanių žiemos vaisių, būtinai įtraukite obuolius į savo pirkinių sąrašą!

Vynuogės

Vynuogės yra puikus antioksidantų ir vitaminų šaltinis, todėl jos yra puikus sveikų žiemos vaisių pasirinkimas. Be to, jose mažai kalorijų ir riebalų, daug skaidulų, todėl jos yra sotus užkandis. Vynuogių yra įvairių veislių, įskaitant raudonas ir žalias, todėl visada rasite sau tinkamų. Kadangi vynuoges lengva valgyti, jos yra patogus ir sveikas užkandis keliaujant. Taigi kai kitą kartą ieškosite greito ir saldaus žiemos vaisiaus, griebkitės vynuogių kekės.

Kiviai

Kiviai yra skanus ir maistingas žiemos vaisius, puikiai tinkantis šiam metų laikui. Kiviai yra puikus vitaminų C ir E šaltinis, juose taip pat yra nemažai kalio ir maistinių skaidulų. Be to, kiviai yra mažai cukraus turintys vaisiai, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie stebi cukraus kiekį. Geriausia, kad kivius lengva valgyti – tiesiog nupjaukite viršūnėlę, išgaubkite žalią masę ir mėgaukitės! Nesvarbu, ar kiviais mėgausitės vienais, ar pridėsite jų į mėgstamą žiemos receptą, jie yra puikus vaisius šaltesniems mėnesiams.

Laikymas: Sunokusius vaisius laikykite šaldytuve iki savaitės. Kietus, neprinokusius kivius šaldytuve galima laikyti kelias savaites.

Apelsinai

Atvėsus orams gali būti sunku rasti šviežių sezoninių vaisių. Tačiau apelsinai yra viena iš nedaugelio išimčių. Šių sultingų ir skanių vaisių galima įsigyti ištisus metus, todėl jie puikiai tinka žiemos užkandžiams. Tačiau apelsinai ne tik skanūs – juose taip pat gausu maistingųjų medžiagų, kurios gali padėti išlikti sveikiems šaltaisiais mėnesiais. Vitaminai C ir A yra svarbūs stiprinant imunitetą, o apelsinai yra puikus jų šaltinis. Taigi, kai kitą kartą ieškosite sveiko žiemos užkandžio, griebkitės apelsinų – džiaugsitės, kad tai padarėte!

Laikymas: Keletą apelsinų laikykite ant stalviršio, kad galėtumėte greitai panaudoti. Likusius laikykite šaldytuve, kur jie išsilaikys kelias savaites.

Kriaušės

Žaidžiate žaidimus ar lošiate kazino internete ir norite kažko užkąsti kažko skanesnio bei sezoninio? Kriaušės tada būtų puikus pasirinkimas jums. Jos yra puikus skaidulų šaltinis, kuris gali padėti pagerinti virškinimo sistemos sveikatą. Jose taip pat gausu antioksidantų ir vitaminų C ir K. Be to, kriaušės turi mažai kalorijų ir daug vandens, todėl yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems numesti ar išlaikyti svorį. Nesvarbu, ar kriaušės valgomos žalios, virtos, ar konservuotos, jos yra skanus ir sveikas bet kurios žiemos dietos priedas bei skanėstas žaidžiant savo mėgstamiausius žaidimus internete.

Laikymas: Kriaušes, kai jos prinoksta, laikykite šaldytuve iki penkių dienų.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0