Kaip gydyti kosulį

Kaip gydyti kosulį

Imbieras – sveikatos šaltinis
Kaip užsiauginti sveikus plaukus
Migdolai – naudingas ir sveikas maistas
Kaip kovoti su plaukų slinkimu
Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?

Keičiantis metų laikams, daugelis iš mūsų pastebime, jog susilpnėja imunitetas. Tai reiškia, jog tampame mažiau atsparūs aplinkoje tvyrantiems virusams bei bakterijoms. Visa tai neretai sukelia įvairias peršalimo ligas, kurios yra ne tik nemalonios, tačiau ir trukdo atlikti kasdienius darbus. Pripažinkime, jog išties ne kiekvieną kartą peršalus galime atsiprašyti iš darbo ir gydytis namuose. Esama situacijų kai tai tiesiog neįmanoma, tad ko imtis tokiu atveju? Žmonės įpratę keliauti į vaistine ir prisipirkti įvairių preparatų, tačiau tai nėra geriausias pasirinkimas. Jūs turite galimybę išsigydyti patys, naudodami natūralias priemones. Jums padės liaudies medicina. Šiandien pateiksime kelis veiksmingus receptus, kurie padės įveikti kankinantį kosulį.

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Šiam receptui jums prireiks 2 valgomųjų šaukštų čiobrelio ir 1 šaukšto raktažolės. Nurpdytus kiekius užpilkite trimis stiklinėmis vandens ir virinkite apie 10 minučių. 2 valgomuosius šaukštus paprastojo čiobrelio ir šaukštą pavasarinės raktažolės žolės užpilti 3 stiklinėmis vandens ir pavirinti 10 min. Galiausiai, nukoškite turinį. Šį skystį naudokite su medumi, tris kartus per dieną. Gerkite karštą ir jau netrukus pajusite, jog kosulys traukiasi.
[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Šiam receptui jums prireiks 2 valgomųjų šaukštų džiovintų gervuogių lapų ir 1 šaukšto medetkų žiedų. Visa tai užpilkite 300ml verdančiu vandeniu ir palikite pastovėti pusvalandžiui. Galiausiai nukoškite ir gerkite po pusę stiklinės tris kartus per dieną.
[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Šiam receptui jums prireiks 500 g svogūnų ir 400 g cukraus, 50 g medaus. Visų pirma susmulkinkite svogūnus ir juos užpilkite nurodytu kiekiu cukraus. Į mišinį įpilkite 1 litrą vandens ir virkite ant itin mažos ugnies 3 valandas. Galiausiai atvėsinkite ir įmaišykite medų. Vartokite tris kartus per dieną po 2 valgomuosius šaukštus po valgio. Patogesniam naudojimui turinį galite laikyti butelyje.
[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] Šiam receptui jums prireiks 2 arbatinių šaukštelių sviesto, 2 nevirtų kiaušinio trynių, 2 arbatinių šaukštelių miltų arba krakmolo, 2 arbatinių šaukštelių medaus. Sumaišykite visus šiuos ingridientus į vientisą masę ir vartokite 4 ar 5 kartus per dieną PRIEŠ valgį.
[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] Taip pat nepamirškite ir kitų būdų, kurie padeda palengvinti kosulį įvairiose peršalimo stadijose:[list_style_star]
  • Sausam kosuliui: jūsų užduotis jį paversti drėgnu, kad galėtumėte lengviau atsikosėti. Tai paspartins gijimą. Tam padės karšta arbata su medumi, šiltas šaltinių mineralinis vanduo ir sodos inhaliacijos. Visgi, jei norite ramiai miegoti, nakčiai vartokite kitas priemones. Tokioje situacijoje geriausia pasidaryti ledinuką nakčiai. Arbatinį šaukštelį cukraus pakaitinkite ant silpnos ugnies. Cukrui ištirpus jis turėtų įgauti medaus atspalvį. Tada šaukštelį panardinkite į nedidelį kiekį šalto vandens. Gautas ledinukas bus puiki priemonė nakčiai nuo kosulio!
  • Drėgnam kosuliui: Jei atsikosėti sunku, nes gleivės yra per tirštos, jums derėtų gydytis šiltu alumi! Taip, išgirdote teisingai. Jei nesate alkoholio mėgėjai, alų galite maišyti lygiomis dalimis su karštu pienu.

[/list_style_star]

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1