Kaip parašyti eta (@) ženklą | eta ženklas

Kaip parašyti eta (@) ženklą | eta ženklas

Kaip kompiuteryje paleisti senesnius žaidimus
Kaip pajungti UTP kabelį ( interneto/LAN)
Gmail kaip atidėti laiškų siuntimą
Kaip uždirbti iš svetainės
Kaip užsidirbti iš YouTube?

Eta ženklas @, dažnai vadintas ir kaip „eta zenklas”, yra simbolis, kurį kasdien naudojame elektroniniams laiškams rašyti. Tačiau kiekvienas iš mūsų tikriausiai susidūrė su klausimais, kaip jį rašyti, kaip naudoti ir kokia jo istorija. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime visus šiuos klausimus ir suteiksime jums patarimų, kaip tinkamai rašyti eta ženklą.  Šis ženklas pradėtas naudoti dar 1999 atsiradus pirmiesiems interneto puslapiams. Tad jei nemokate rašyti eta simbolio negalėsite niekam parašyti elektroninio laiško.  Jeigu nežinote, kaip klaviatūros pagalba parašyti eta ženklą, kuris atrodo štai taip @, skaitykite šį straipsnį toliau ir mes jus išmokysime jį parašyti.  Jei nežinojote tai eta simbolis yra dažniausiai naudojamas simbolis internete.  Eta ženklas naudojamas elektroniniuose paštuose, tad jo reikia visur, norint siųsti elektroninius laiškus, norint prisiregistruoti, norint pirkti internete, norint prisijungti prie socialinių tinklų ir t.t.

Eta ženklas @ – Koks jo vaidmuo elektroniniuose laiškuose?

Eta ženklas @ yra simbolis, kuris svarbus elektroniniuose laiškuose. Jis vaidina raktinį vaidmenį nurodant gavėjo elektroninio pašto adresą. Naudodami šį simbolį, galite nurodyti, kam konkretus laiškas yra skirtas.

eta

eta

Taip pat skaitykite: Euro ženklas | Kaip rašyti Euro ženklą klaviatūroje – €

Kaip rašyti – @ – Eta ženklas

Jei naudojatės lietuviška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikykite nuspaudę Alt Gr ir Shift ir spustelkite 2, esantį virš W.

eta zenklas

eta zenklas

Jei naudojatės amerikoniška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikydami nuspaudę Shift spustelkite 2, esantį virš W.

Jei naudojatės britiška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikydami nuspaudę Shift spustelkite ", esantį šalia Enter.

Kaip parašyti eta @ – Android/iOS

eta zenklas android

eta zenklas android

Android ar Apple telefonuose parašyti @ simbolį yra daug lengviau. Viskas taip paprasta, kad rašydami tiesiog paspauskite ir palaikykite mygtuką „A“ esantį klaviatūroje ir virš jo pasirodys papildoma simbolių eilutė kur ir  galėsite pasirinkti norimą simbolį.

Eta ženklas @ ir domenai

Be to, svarbu paminėti, kad eta ženklas @ dažnai susijęs su el. pašto domenais. Dauguma žmonių naudoja populiariusį gmail.com domeną, kuris suteikia galimybę kurti asmenines el. pašto dėžutes, naudotinas ne tik asmeniniams laiškams, bet ir verslo tikslais bei internetinėje veikloje.

Eta ženklo @ naudojimas Lietuvoje

Lietuvoje eta ženklas @ naudojamas daugelyje sričių, pradedant nuo asmeninių laiškų iki verslo komunikacijos. Tai yra būtinas simbolis elektroninių laiškų rašymui, nepriklausomai nuo to, ar laiškas siunčiamas Lietuvoje ar užsienyje.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0