Kaip parašyti eta (@) ženklą | eta ženklas

Kaip parašyti eta (@) ženklą | eta ženklas

Kaip patikrinti kompiuterio parametrus
Kaip Atkurti Ištrintus Failus
Kaip uždėti slaptažodį kompiuteriui
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu
Kaip ir kur pigiai užregistruoti neįprastas domenų galūnes

Eta ženklas – @, naudojamas visiems elektroniniams paštams. Šis ženklas pradėtas naudoti dar 1999 atsiradus pirmiesiems interneto puslapiams. Tad jei nemokate rašyti eta simbolio negalėsite niekam parašyti elektroninio laiško.  Jeigu nežinote, kaip klaviatūros pagalba parašyti eta ženklą, kuris atrodo štai taip @, skaitykite šį straipsnį toliau ir mes jus išmokysime jį parašyti.  Jei nežinojote tai eta simbolis yra dažniausiai naudojamas simbolis internete.  Eta ženklas naudojamas elektroniniuose paštuose, tad jo reikia visur, norint siųsti elektroninius laiškus, norint prisiregistruoti, norint pirkti internete, norint prisijungti prie socialinių tinklų ir t.t.

Taip pat skaitykite: Euro ženklas | Kaip rašyti Euro ženklą klaviatūroje – €

Kaip rašyti – @ – Eta ženklas

Jei naudojatės lietuviška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikykite nuspaudę Alt Gr ir Shift ir spustelkite 2, esantį virš W.

eta zenklas

eta zenklas

Jei naudojatės amerikoniška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikydami nuspaudę Shift spustelkite 2, esantį virš W.

Jei naudojatės britiška klaviatūra, tuomet Jums reikia atlikti šią kombinaciją: laikydami nuspaudę Shift spustelkite ", esantį šalia Enter.

Kaip parašyti eta @ – Android/iOS

eta zenklas android

eta zenklas android

Android ar Apple telefonuose parašyti @ simbolį yra daug lengviau. Viskas taip paprasta, kad rašydami tiesiog paspauskite ir palaikykite mygtuką „A“ esantį klaviatūroje ir virš jo pasirodys papildoma simbolių eilutė kur ir  galėsite pasirinkti norimą simbolį.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0