Kaip pasidaryti lankelį su gėlėmis

Kaip pasidaryti lankelį su gėlėmis

Kaip pasidaryti didelę popierinę gėlę
Kaip efektyviai išnaikinti piktžoles
Kaip sodinti ir auginti šilauoges
Kaip susipinti gėlių vainiką
Kaip auginti pasiflora

Šiuo metu viena populiariausių pasaulio atlikėjų, Lana del Rey, yra be galo graži moteris. Ji ne tik kuria nuostabią muziką, tačiau taip pat išsiskiria savo stiliumi. Būtent ji įkvepia jaunas merginas eksperimentuoti bei išbandyti naujoves. Dar visai neseniai niekas nė nebūtų pagalvojęs, jog lankeliai su dirbtinėmis gėlėmis gali būti tokie populiarūs. Visgi, šiandien tai tikra sensacija. Lana del Rey yra ištikima šiems galvos aksesuarams, galbūt todėl jie išpopuliarėjo milžinišku greičiu. Nesvarbu, jog kalendorinė vasara jau baigėsi, jūs turite galimybę derinti ryškias spalvas bei gėles bet kuriuo metų laiku. Taigi, jei norite sužinoti, kaip pasidaryti Lanos del Rey įkvėptą lankelį su gėlėmis, štai keli būdai.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Pirmasis metodas

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Lankelio;
 • Žirklių;
 • Replių;
 • Dirbtinių gėlių su vielos stiebeliais.

[/list_style_star]

kaip-pasidaryti-lankeli-su-gelemis2

Šiam metodui jums prireiks dirbtinių gėlių, kurios parduodamos ant šakelių. Tai reiškia, jog žiedas sujunktas su viela, kuri yra lengvai lankstoma.

Pradėkime: nukirpkite žiedus su lankstomais stiebeliais. Jie reikalingi tam, jog pritvirtintumėte prie lankelio. Jei gėlės palankamai didelės, to nesimatys. Apsukite vielą aplink lankelį ir tiek. Šalia tvirtinkite kitus žiedus.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Antrasis metodas

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Lankelio;
 • Žirklių;
 • Karštų klijų šautuvo;
 • Dirbtinių gėlių.

[/list_style_star]

kaip-pasidaryti-lankeli-su-gelemis1 Šis metodas reikalingas tada, kai norite naudoti mažesnes gėles ir manote, jog apsukus lankelį viela, pastaroji matysis.

Pradėkime: Visų pirma įjunkite klijų šautuvą, kad kaistų. Tada nuimkite reikalingą žiedų skaičių nuo stiebų. Įkaitus klijams juos priklijuokite prie lankelio. Patariama klijuoti tik viršuje, tokiu būdu nekils nepatogumų dėvint šį galvos aksesuarą.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Trečiasis metodas

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Vielos;
 • Žirklių;
 • Žalios lipnios juostelės;
 • Kaspino, derančio prie gėlių;
 • Dirbtinių gėlių.

[/list_style_star]

kaip-pasidaryti-lankeli-su-gelemis3 Pradėkime: Visų pirma pasiruoškite gėles. Šis metodas primena lauko gėlių vainiką, tas nebūtina naudoti gėles su dideliais žiedais. Paimkite kelias gėles, suglauskite su viela ir sutvirtinkite apsukdami lipnia juostele. Taip pat juostele priklijuokite ir gabalėlį kaspino juostelės, tačiau ją palikite priešingoje nei viela pusėje. Tai bus lankelio tvirtinimas, kuris susiriš nugaroje. Vėliau pamažu dėkite kitas gėles ir toliau jas juostele tvirtinkite prie vielos. Kaip pamatysite, jog ilgis pakankamas, pritvirtinkite kitą kaspino gabalėlį. Jūsų rezultatas turėtų priklausyti nuo to, kokias gėles naudojote, tad nebijokite eksperimentuoti. Žodžiais sunku nupasakoti, kaip tai atlikti, tačiau veiksmas panašus į lauko gėlių vainiko pynimą.

Šis aksesuaras gali tapti ne tik galimybe išsiskirti, tačiau ir fotosesijos idėja ar net vestuvių akcentu. Štai daugiau įvairių dizainų:

kaip-pasidaryti-lankeli-su-gelemis4
Dar vienas metodas video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0