Kaip dažyti kiaušinius

Kaip dažyti kiaušinius

Kaip papuošti Kūčių stalą
Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?
Kaip pasidaryti Valentino dienos dekoracijas
Kaip pasidaryti išskirtinį nuotraukų rėmelį
Kaip pasidaryti didelę popierinę gėlę

Kaip ir kiekvienais metais, atšilus orams, sulaukiam pačios gražiausios pavasario šventės – šv. Velykų. Tai laikas, kai galime pasidžiaugti bundančia gamta bei praleisti laiko su artimaisiais. Na o kaip geriau tai padaryti, jei ne dažant Velykinius kiaušinius. Šiais laikais, augant gyvenimo tempui neretai pamirštame šio proceso svarbą, įsigyjame specialių lipdukų ir vos per kelias minutes paruošiame Velykius kiaušinius. Visgi, ši pavasarį siūlome išbandyti ką nors naujo. Pateiksime keletą išskirtinių, tačiau labai paprastų kiaušinių dekoravimo būdų, kurie leis pasireikšti net ir patiems mažiausiems šeimos nariams.

kaip-dazyti-kiausinius1

 

Vienas paprasčiausių būdų paįvairinti tradicinius vienspalvius Velykinius kiaušinius – aptaškyti juos dažais. Šiam dažymo būdui jums prireiks skirtingų spalvų akrilinių dažų, kiaušinių dažų bei seno dantų šepetėlio. Visų pirma, nudažykite kiaušinius viena spalva, na o jiems atvėsus, pamirkykite šepetėlį į dažus ir pasiruoškite betvarkei. Lengvai pirštais braukite per šerelius ir pastebėsite, jog kiaušinį ima puošti įvairaus dydžio burbuliukai. Tai puikus kiaušinių dažymo būdas, nei norite gerai praleisti laiką ir įtraukti visus šeimos narius.

 

 

kaip-dazyti-kiausinius5

Toliau pateiktas kiaušinių dekoravimo būdas – pats paprasčiausias ir labiausiai tinkantis vaikams. Jums tereikia nudažyti kiaušinius viena spalva ir leisti mažiesiems ant jų piešti įvairias emocijas. Piešiant galima naudoti pačias įvairiausias spalvinimo priemones: pieštukus, kreideles, markerius ir kita. Norėdami pagyvinti atmosferą, galite paprašyti vaikų nupiešti jų jaučiamą emociją (laimę, nuovargį, nuostabą ir t.t.). Taip ne tik sužinosite ar vaikams patinka šis procesas, bet ir pasijuoksite iš jų nuoširdaus žodžių interpretavimo.

 

 

kaip-dazyti-kiausinius6

 

Dar vienas spalvingas kiaušinių dekoravimo būdas – klijuojamos gėlytės. Pasirinkus šį būdą jums reikės: lipnaus popieriaus (spalva pagal pasirinkimą), pieštuko, žirklių bei spalvinimo priemonių. Pirmiausiai nudažykite kiaušinius ryškiomis spalvomis ir leiskite jiems atvėsti. Tuo metu nupieškite įvairių dydžių bei formų gėlytes ant klijuojamo popieriaus (nuplėšiamos pusės, naudojant paprastą pieštuką). Jums beliko jas iškirpti, priklijuoti prie kiaušinių ir numiešti žiedelių viduriukus. Tai paprasta, tačiau itin originali idėja!

 

kaip-dazyti-kiausinius

Žinoma, kokios Velykos be Velykinio zuikučio. Jei neturite augintinio – nenusiminkite, yra būdų kaip tai ištaisyti. Norint pasidaryti velykinį zuikį, jums reikės balto popieriaus, paprasto pieštuko, klijų, juodo markerio bei pūkinio kamuoliuko (jį galite pakeisti saga ar kita maža detale). Visų pirma, išvirkite kiaušinius (jei norite 0 galite ir nudažyti). Tada kiaušinio viršuje priklijuokite popieriuje nupieštas ir iškirptas zuikio ausis, nupieškite akis bei priklijuokite nosį. Galiausiai – nupieškite ūsus. Tai išties labai paprasta, ar ne?

 

 

Velykinių kiaušinių dekoravimas – tai visos šeimos bendravimo procesas, tad įsitikinkite, jog visi artimieji gerai leidžia laiką ir numargina bent vieną margutį! Sėkmės!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0