...

Kaip ir kur pigiai užregistruoti neįprastas domenų galūnes

Kaip ir kur pigiai užregistruoti neįprastas domenų galūnes

Kaip uždirbti iš svetainės
Kaip patikrinti kompiuterio parametrus
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu
Kaip pridėti rusų/vokiečių kalbą jūsų kompiuteryje
Kaip uždėti slaptažodį kompiuteriui

Prieš kelis metus jau rašėme, kaip užsiregistruoti lietuvišką ar kokį kitą įprasta domeną ( internetinį adresą). Šiandien pakalbėsime, kaip užsiregistruoti naujus, mums dar ne taip įprastus domenus, tokius kaip: .io , .guru , .top , .party , .club , .co , .uk ir kitus kurių dabar yra daugybė ir visą sąrašą, nors jis ir nuolat atsinaujina galite rasti čia. Be to turime Jums puikų pasiūlymą pirmas domenas pigiau, o registruojant pačia populiariausią domeno galūnę .com ji Jums kainuos tik 4$, taigi skaitome toliau.

Kas tas Domenas

Domenas tai unikalus Jūsų adresas internete, kurį tokį galite turėti tik Jūs vienas ( pvz. delfi.lt – niekas kitas jau tokio paties užsiregistruoti negali). Domenai gali turėti skirtingas galūnes (tdls), pasaulyje pati populiariausia yra .com, Lietuvoje, mes visi įpratę ir naudojame – .lt, yra daugybė ir kitų .eu, .net, .org kurios jau gyvuoja ilga laiką, tačiau atsirado ir daugybė naujų, kurios suteikia dar daugiau laisvės ir pasirinkimų.

Kur registruoti domenus

porkbun

porkbun.com domenų registravimas

Geriausias kainos ir kokybės santykis registruoti .com ar naujas domenų galūnes yra kompanija pasivadinusi Porkbun.com

Čia ne tik rasite labai geras kainas populiariausiems domenams, ar naujoms jų galūnėms, tačiau ir nemokamą SSL sertifikatą ir domeno privatumo apsaugą (Whois Privacy). Atsiskaityti už domenus galite internetinėmis banko kortelėmis arba Paypal sistema.

Tad kai jau žinome šią informaciją, galime pereiti prie domenų registravimo. Bet prieš tai dar viena gera žinia. Jei registruosite domeną Porkbun.com svetainėje ir panaudosite nuolaidos kodą nurodyta žemiau, .com domenas Jums kainuos tik 4$, o tai yra daugiau kaip dvigubai pigiau nei pvz. siūlo serveriai.lt (iv.lt).

Nuolaidos kodas: YEAROFTHEBUN

Galite gauti ir nemokama domeną .Design, jei panaudosite nuolaidos kodą:

JUSTFREE19A

 

Tačiau, jei norite registruoti Lietuvišką domeno galunę, vis dar rekomenduojame tai daryti IV.lt bus ir pigiau, ir greičiau, kaip tai padaryti rašėme čia.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: