Kaip uždirbti iš svetainės

Kaip uždirbti iš svetainės

Kaip išsirinkti droną
Kaip pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu
Kaip išsirinkti gartraukį
Kaip atskirti poliarizuotus akinius
Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų

Daug kas turi savo internetines svetaines, tačiau ne daug kas žino kaip galima iš jų uždribti.  Vienas geriausių būdų, jei nenorite reklamos plotų pardavinėti tiesiogiai yra  Google Adsense – tai Google produktas, kuris Jums išmoka pinigus už reklamos paspaudimus kurie yra atliekami Jūsų svetainėje. Google Adsense reklamas matote ir ZinauKaip.lt svetainėje. Iš karto kyla paprastas klausimas – Kiek bus vertas vienas paspaudimas?  Vieno teisingo atsakymo į šį paprastą klausimą nėra. Viskas priklauso nuo jūsų psl. temos, puslapiai apie pinigus, investavimą, technologijas nuo vieno paspaudimo uždirbs daugiau, nei tinklapiai apie linksmybes, blogai apie viską ar receptai.  Kitas aspektas priklauso ir nuo rodomos reklamos, už vienas mokama daugiau, už kitas mažiau.  Jei svetainė bus anglų kalba ir lankytojai bus iš Amerikos ar UK paspaudimo kaina bus ženkliai didesnė. Paspaudimo kainos grubiai svyruoja nuo 10 centų, o gali siekti ir 50lt už vieną paspaudimą.
[warning] Svarbu nespausti ant reklamų patiems, bei neraginti nei draugų ar svetainės lankytojų. Jūsų Adsense sąskaita gali būti užblokuota. Adsense sąskaitą atblokuoti labai sunku, ir tam reikia tikrai daug pastangų [/warning]

Registracija Adsense programoje

Registracija google adsense sistemoje yra labai paprasta. tiesiog einame į http://www.google.com/adsense ir spaudžiame mygtuką registruotis. Ten suvedate visą prašomą informaciją ir viskas – jūs prisiregistravote.

Tačiau Google į savo programą priima ne visas svetaines, šitą irgi reikėtų žinoti. Reikia, kad jūsų svetainėje nebūtų blogo turinio, ir svetainė turi atitikti google reikavimus bei taisykles, juos galite sužinoti čia: https://www.google.c…localized-terms

Taigi, atlikus visą šitą reikia palaukti iki savaitės, kol bus patvirtintas Jūsų puslapis adsense sistemoje.

 

Taip pat derėtų nepamiršti, kad Google Adsense išmoka bus gauta tik surinkus 70 eurų, kuriuos galėsite atsiųsti į banko sąskaitą arba per mokėjimų sistema Western Union. Todėl registruodamiesi nurodykite tik tikrus duomenis – kitu atveju pasiimti uždirbtus pinigus bus sunku.

Išmokėjimai vykdomi kiekvieno mėnesio 20-25 dienomis.
Reklamos

Kur geriausiai dėti adsense reklamas? Žiūrėkite į paveiksliuką:

Svarbiausios Adsense taisyklės:

 

Derėtų atsiminti, kad niekur negalima agituoti ir prašyti žmonių spausti ant jūsų reklamų, tai yra prieš google adsense taisykles.

Viename dokumente, tai yra puslapyje, daugiausiai gali būti 3 Adsense reklamos.

Adsense savo svetainėse naudoti negalima, jei jūsų turinys susijęs su: Warez svetainėse (filmai online, crack, hack, xxx).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
DISQUS: 1