Kaip atsidaryti PayPal sąskaitą

Kaip atsidaryti PayPal sąskaitą

Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26
Kaip naudotis Smart-ID programėle
Kaip naudotis banku nemokamai arba – Revolut
Kaip atskirti padirbtus eurus
Priežastys, dėl kurių gali būti atmesta jūsų verslo paskolos paraiška

PayPal yra populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje.  Šia sistema 190 šalyse naudoja virš 350 mln. vartotojų. Galima naudotis net 24 rūšimis skirtingų valiutų. Pinigų siuntimas per sistemą – nemokamas, mokestis nustatytas verslo klientams už lėšų gavimą, papildomas mokestis yra už daug kartinius valiutos keitimus. Paypal puikiai tinka beveik visiems internetiniams atsiskaitymams.  Ji plačiai naudojama tiek užsienyje, tiek Lietuvoje.

Kaip atsidaryti sąskaitą PayPal banke

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Bet kuriame Lietuvos banke įsigykite Visa Virtuon mokomąją kortelę, internetiniams atsiskaitymams. Tai saugiausia kortelė asmenims, norintiems atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvių svetainėse.

Visa Virtuon kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma litais ir gali būti:

atskira sąskaita, skirta tik atsiskaitymams internetu;

sąskaita, susieta su Visa Electron kortelės sąskaita;

Turint dviejų kortelių derinį ir vieną sąskaitą, viena kortele galima atsiskaityti, paimti grynųjų pinigų, o kita – atsiskaityti internetu.

Pirkėjams, atsiskaitantiems Visa Virtuon kortele interneto parduotuvių svetainėse, paprastai siūlomos įvairios nuolaidos.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red]Visa Virtuon kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt.

 

 

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red]Užsiregistruokite Paypal.com sistemoje. Vesdami kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų lietuvos banke esamčiais duomenimis.

Registruodamiesi nurodykite kortelės duomenis. Card Verificaion Number skyrelyje nurodykite Trijų skaičių cvv2 kodą, kurį jums išduos bankas. cvv2 kodas nurodytas ne ant kortelės, bet atskirame lape, kuris išduodamas kartu su kortele. Dėl neaiškumų – teiraukitės banko darbuotojų.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red]Prisijunkite prie savo Paypal sistemos. Jūsų Paypal sąskaitos pradiniame puslapyje kairėje pusėje matysite nuorodą į Activate Account – Enroll in Expanded Use. Sekite tolimesnius nurodymus. Paypal nuskaičiuos nuo jusu kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jus juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne – nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:

4444PAYPAL–*EXPUSE, 456785646354, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 4444.

Na štai ir viskas, galite naudotis.

[success]
Besinaudojantiems tiesioginių mokėjimų sistema dabar siūloma nauja paslauga – PayPal Virtual Debit Card. Sistemos klientai gali užsisakyti virtualią mokėjimo kortelę ir naudoti ją atsiskaitant tuose tinklalapiuose, kur buvo priimamos Mastercard kortelės.

[/success]

Beje, PayPal buvo tinklalapyje rašoma, kad atliekant finansines operacijas naująja kortele iki minimumo sumažėja rizika, jog sukčiai pasinaudos Jūsų asmenine informacija. Kiekvieną kartą atsiskaitant kortele sistema automatiškai generuoja vartotojui naują jo PayPal Virtual Debit Card numerį. Be to, sutaupoma nemažai laiko – naujoji paslauga leidžia automatiškai užpildyti reikalingas formas pardavėjų tinklalapiuose. Svarbu ir tai, jog klientas nėra atsakingas už pirkinius, kurie buvo įsigyti neteisėtai pasinaudojus jo kortele. Deja, konkretaus aprašymo, kaip veikia ši sistema, nėra.

 

[warning]
Dėmesio
Dažnai pasitaiko el. laiškai su prašymais „atnaujinti duomenis”. Visuomet reikia prisiminti, kad PayPal’o adresas turi būti TIK: WWW.PAYPAL.COM. Jokie kiti (www.paypal.com-1.info ar kokie panašūs) NĖRA PAYPAL’O ADRESAI ir šios svetainės bando pavogti Jūsų kortelės numerius!
Geriausia, gavus laišką, pačiam prisijungti prie www.paypal.com ir tuomet peržiūrėti, ar yra kažkokių prašymų „atnaujinti duomenis”.

[/warning]

KOMENTARAI

WORDPRESS: 5
 • komentaras-avataras

  sveiki, kai uzsiregistruoji PayPal, tai kokia buna saskaita kad duoti duomenis kad eitu pervesti pinigus.

 • komentaras-avataras

  Duodi savo elektroninio pašto adresą jis ir yra sąskaitos numeris.

 • komentaras-avataras

  Sveiki,norejau paklausti ,jei aš gyvenu Lietuvoje o mano bankas yra Airijoje ,ar aš galiu atsidaryti Paypal sąskaita sujungus su Airiškų banku ir kaip tada pildyti registravimą .?Dekoju.

 • komentaras-avataras

  ka man daryti kur kreiptis kad PLYPAL SASKAITA 860617754