QLED ir OLED televizoriai: skirtumas ir pasirinkimas

QLED ir OLED televizoriai: skirtumas ir pasirinkimas

Frontaliniai krautuvai : kaip išsirinkti tinkamą?
Navitel T500 – ne tik planšetinis kompiuteris
Į kokius kriterijus reikia atsižvelgti renkantis nešiojamą įkroviklį?
Kaip išsirinkti šaldytuvą didelei šeimai
Kaip sutaupyti ir išsirinkti anglies filtrus gartraukiui | Fokusera gartraukis iš IKEA

Nežinote, kuris TV Jūsų namuose labiausiai tinka? Visada geriausia tartis su specialistais, kadangi jų kompetencija padeda rasti modelį, kuris labiausiai tinka Jums. Juk šiuo metu opcijų yra labai daug, o tai, kad kinta pageidavimai ir lemia, kad atsiranda vis daugiau variantų.

Šiuo metu bene labiausiai aptarinėjami yra QLED bei OLED modeliai. Tiek vienas, tiek kitas variantas yra skirtas tiems, kurie mėgsta kokybę. Tačiau ar yra skirtumas tarpo jų?

QLED ir OLED TV niuansai

QLED televizoriai dažniausiai džiugina kur kas geresne kokybe. Žinoma, tiek vienas, tiek kitas variantas yra geras, tačiau jeigu tikrai reikia maksimalios kokybės – tokiu atveju šio modelio vaizdo kokybė yra kiek geresnė nei OLED. Visgi, OLED televizoriai yra kur kas geresni už daugelį kitų opcijų, tad tiek vienu, tiek kitu atveju šie du variantai tikrai yra verti dėmesio ir kiekvieno cento, kuris bus sumokamas.

QLED televizoriai išsiskiria tuo, kad jų vaizdo kokybei perteikti yra naudojami patobulinti kvantiniai taškai. Jų darbas yra pasirūpinti, kad vaizdo raiška būtų pati geriausia. Tai yra kuriama per kontrastus ir tuo pačiu per ryškumą, šviesumą, kuris ir lemia, kad vaizdas toks geras, toks tikroviškas, kad žiūrint filmus atrodo, jog dalyvaujate juose.

Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad OLED yra blogesnis pasirinkimas. Štai būtent šio tipo TV dažniausiai džiugina labai raiškiai perteikta juoda spalva, kuri tuo pačiu veikia ir kitus atspalvius, kurie tuo metu yra rodomi. QLED nepasižymi tokios geros raiškos juoda spalva, tad yra ir skirtumų, kurie lemia, kad vienas modelis gali būti kiek geresnis už kitą.

Dar vienas OLED privalumas yra tai, kad šie TV džiugina labai aukštu reakcijos greičiu. Tai padeda maksimaliai tiksliai perteikti vaizdą, kad ir koks jis yra, tuo pačiu užtikrinti, kad žmogus matys net ir labai greitus veiksmus, padės juos užfiksuoti ir tuo pačiu kiekviena elemento kokybė bus geros raiškos.

4K ir HDR kokybė atitinka tiek vieno tipo, tiek kito tipo TV. Svarbiausia yra susipažinti su kitomis smulkmenomis, kurios lemia, kad rastas Avitela televizorius Jums puikiai tiks.

Kaip pasirinkti tinkamą televizorių?

Jeigu jau žinote, kurio modelio, tipo TV Jums labiausiai tinka – siūlome kuo daugiau dėmesio skirti kitoms smulkmenoms, kurios garantuoja, kad galiausiai pavyks Jums namuose žiūrėti filmus kaip kito teatre.

Daugeliui žmonių renkantis TV svarbus aspektas yra kaina. Natūralu, kad tam skiriama labai daug dėmesio. Tačiau mes siūlome nepamiršti, kad greta kainos kur kas svarbiau yra pačios TV teikiamo funkcijos. Pavyzdžiui, šiuo metu būtinai reikia pirkti tokius TV, kurie yra išmanūs. Tai suteikia galimybę ne tik žiūrėti filmus, tačiau ir naršyti. Taip pat reikia nepamiršti, kad prie žiūrėjimo kokybės daug prisideda ir TV dydis. Tikrai ne visada didesnis yra geriau. Rinktis reikia pagal tai – kurioje vietoje TV bus laikomas. Galiausiai, kai kuriems svarbus ir dizainas, tad siūlome ir šiam aspektui skirti dėmesio.

Renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kadangi jie ne tik gali padėti rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka, tačiau taip pat ir atsako į klausimus, kurie kyla. O kuo daugiau žinosite – tuo ramesnis galite būti dėl radinio. Galiausiai, specialistai dažniausiai pataria ir dėl priežiūros, o jos reikia bet kokiai buitinei technikai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: