Kaip prižiūrėti indaplovę, kad ji puikiai veiktų?

Kaip prižiūrėti indaplovę, kad ji puikiai veiktų?

Į kokius kriterijus reikia atsižvelgti renkantis nešiojamą įkroviklį?
QLED ir OLED televizoriai: skirtumas ir pasirinkimas
Vaizdo registratorius – Navitel R800
Navitel G550 Moto – puikus navigatorius
Kaip išsirinkti dūmų detektorių

Indaplovė – vertingas namų prietaisas, padedantis sutaupyti daug laiko ir pastangų plaunant indus. Dažnai tai tikras išsigelbėjimas didelėms šeimoms ir tiems, kurie daug gamina namuose. Vis dėlto norint užtikrinti, kad indaplovė kuo ilgiau puikiai veiktų, reikalinga reguliari ir tinkama priežiūra, kurią rekomenduojama atlikti maždaug kas mėnesį. Plačiau apie tai, kokia ji turėtų būti, pasakojame šiame straipsnyje.

 

Išvalykite filtrą

 

Indaplovės filtras sulaiko maisto daleles ir neleidžia joms užkimšti sistemos. Todėl svarbu reguliariai valyti filtrą, siekiant užtikrinti optimalų indaplovės veikimą. Pašalinkite bet kokius nešvarumus ar maisto likučius skalaudami jį po šiltu vandeniu. Jei filtras labai nešvarus, prieš kruopščiai jį išplaudami pamirkykite šilto vandens ir švelnaus ploviklio mišinyje.

 

Išvalykite purkštukus

 

Indaplovės purkštukai paskirsto vandenį plovimo ciklo metu. Ilgainiui jie gali užsikimšti mineralinėmis nuosėdomis arba maisto dalelėmis. Todėl reikėtų kas kiek laiko patikrinti purkštukus ir pašalinti nuo jų nešvarumus dantų krapštuku arba mažu šepetėliu. Tai padės užtikrinti, kad vanduo tekėtų tinkamai, o indai būtų kruopščiai išplauti.

 

Patikrinkite ir išvalykite indaplovės vidų

 

Reguliariai apžiūrėkite indaplovės vidų, ar jame nėra nešvarumų ir maisto likučių. Nuvalykite sieneles, lentynas ir stalčius minkšta šluoste ir šilto vandens bei švelnaus ploviklio mišiniu. Atkreipkite dėmesį į tarpinę, esančią aplink dureles, ir pašalinkite nuo jos bet kokį purvą ar nešvarumus.

 

Palaikykite tinkamą įkrovą

 

Tinkamai pakraunant indaplovę, užtikrinamas veiksmingas valymas ir išvengiama pažeidimų. Venkite jos perpildymo, nes tai gali trukdyti vandens cirkuliacijai ir lemti prastą plovimo našumą. Sudėkite indus pagal gamintojo rekomendacijas ir įsitikinkite, kad niekas neužstoja purkštukų ar netrukdo atsidaryti ploviklio dozatoriui. Šiuolaikinės indaplovės internetu dažnai turi vidinį apšvietimą, kuris pagerina vidaus matomumą. Todėl aiškiai matysite geriausias vietas indams ir įrankiams sudėti.

 

Vykdykite reguliarius valymo ciklus

 

Periodiškai paleiskite specialią išsivalymo programą (jei tokia yra), naudodami indaplovės valiklį arba acto ir valgomosios sodos mišinį. Tai padeda pašalinti susikaupusias nuosėdas, kvapus ir užtikrina optimalų indaplovės veikimą. Konkrečių valymo rekomendacijų ieškokite gamintojo instrukcijose.

 

Laikydamiesi šių priežiūros patarimų, galite išlaikyti puikią indaplovės būklę ilgus metus. Na, o jei norite atsinaujinti arba žvalgotės pirmosios savo indaplovės, spustelėję ant aukščiau pateiktos nuorodos galite rasti itin platų jų pasirinkimą. Atraskite patogų ir efektyvų indų plovimą, kad jūsų kasdienybė taptų lengvesnė.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0