Kaip išsirinkti garso stiprintuvą?

Kaip išsirinkti garso stiprintuvą?

Kaip išsirinkti šaldytuvą didelei šeimai
VR akinių nuoma – šventės praskaidrinimui
Į kokius kriterijus reikia atsižvelgti renkantis nešiojamą įkroviklį?
Navitel G550 Moto – puikus navigatorius
Kuo „iPhone 13” skiriasi nuo „iPhone 13 Pro” ir „iPhone 13 Pro Max

Garso stiprintuvas – tai vienas tų įrenginių, be kurio savo kasdienybės neįsivaizduoja dažnas muzikos mylėtojas. Šis prietaisas padeda pagerinti garso kokybę bei padeda besiklausant muzikos sukurti komfortiškesnę aplinką. Stiprintuvai gali būti pritaikyti mėgėjiškam arba profesionaliam naudojimui, todėl tokio prietaiso paieškas vertėtų pradėti jau įvertinus, kokie yra svarbiausi jūsų poreikiai. Šiandien garso stiprintuvų pasiūla yra tikrai nemenka, taigi, naudinga žinoti, į kokius kriterijus vertėtų atkreipti dėmesį: tikėtina, kad tai jums padės gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

Stiprintuvo tipas

Vartotojai turi galimybę rinktis „Stereo“ arba „Surround“ tipo stiprintuvą, todėl renkantis tinkamiausią įrenginį reikėtų įvertinti, kokioms reikmėms bus naudojamas šis prietaisas. „Stereo“ stiprintuvas yra skirtas groti muziką, įrašytą dviem kanalais (garso kasetės, plokštelės, kompaktiniai diskai). „Surround“ tipo stiprintuvas yra pritaikytas muzikos apdorojimui, kuri įrašyta iki šešių kanalų.

Stiprintuvo galia

Stiprintuvo galia visada priklauso nuo to, kokia įtampa yra naudojama, ir kokia maksimali srovė gali užtikrinti sklandų muzikos grojimą. Renkantis stiprintuvą vertėtų pasidomėti, koks yra kiekvienai kolonėlei reikalingas galios dydis, ir tai padės gerokai paprasčiau įvertinti šį kriterijų. 30-100 vatų galia gali sukurti vidutinį žemų tonų skambesį, 80-250 vatų – didesnį, o 300-1000 vatų stiprintuvas gali padėti išvengti vadinamosios triukšmo taršos.

Tariamoji stiprintuvo varža

Tariamoji stiprintuvo varža – tai elektros energijos savybė, kuri matuojama omais. Jei tariamoji stiprintuvo varža yra gana nedidelė, naudojamas aukštas šaltinio srovės srautas, taigi, įrenginys gali veikti sudėtingiau. Jei tariamoji stiprintuvo varža yra didesnė, reikia mažesnio srovės srauto.

Įvesčių ir išvesčių skaičius

Naudinga išsiaiškinti, kiek įrenginys turi įvesčių ir išvesčių, nes tai padės nustatyti, kiek įvairių prietaisų galėsite pajungti prie įrenginio (kartu su šiuo įrenginiu galima naudoti kolonėles, garsiakalbius, ir t.t.)

Gamintojas

Šiandien stiprintuvų įsigijimą gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių gamintojų, todėl naudinga išsiaiškinti, kurie jų yra sulaukę pačių geriausių vartotojų atsiliepimų. Naudingos informacijos galėsite rasti paprasčiausiai naršydami internetinėje erdvėje: čia pateiktos rekomendacijos leis jums paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

Kaina

Tikėtina, kad jau esate numatę, kokią pinigų sumą galite skirti stiprintuvo įsigijimui, todėl internetinėse parduotuvėse galėsite vykdyti paiešką pagal šią produkcijos savybę. Taip pat visada yra naudinga pasidomėti, kokiose internetinėse parduotuvėse nustatytos kainos yra mažiausios: kainų palyginimui dažniausiai sugaištama vos porą minučių, tačiau tai tikrai padeda sutaupyti.

Specialistų konsultacija

Kartais savarankiškai išsirinkti tinkamą stiprintuvą yra pernelyg  sudėtinga, todėl visada yra pravartu pasitarti su specialistais, kurie pasistengs išsiaiškinti jūsų individualius poreikius ir galės patarti, kokią produkciją vertėtų įsigyti. Taigi, kilus bet kokiems klausimams visuomet prašykite patarimo, nes tai leis atrasti pačią tinkamiausią įrangą.

Ausinių stiprintuvas

Tenka pastebėti, kad paskutiniu metu vis dažniau pasirenkami ausinių stiprintuvai, kurie užtikrina, kad girdimas garsas būtų kuo švaresnis. Toks prietaisas puikiai tinka tada, jei ausinės yra ganėtinai senos ir nebedžiugina pakankamai geru garsu, arba jos neturi specialios technologijos, padedančios slopinti pašalinius garsus. Galite būti užtikrinti, kad šis įrenginys galės užtikrinti kur kas geresnę garso kokybę, taigi, muzikos klausymasis taps dar malonesniu.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: