Kaip teisingai naudotis soliarumu

Kaip teisingai naudotis soliarumu

Kaip gydyti nudegimus
Kaip naudoti vaistinį šalaviją
Kaip numalšinti danties skausmą
Kaip sustabdyti kraujavimą
Pirmieji nėštumo požymiai

Visi norime būti gražiai įdegę ir sveiki, tačiau ne visuomet žinome visą informacija kaip teisingai naudotis soliariumų teikiamomis paslaugomis.

Pagal higienos normas galiojančias ES valstybėse, Lietuvoje draudžiama teikti soliariumo paslaugas su per didelės apšvietos lempomis, taip apsaugant klientus nuo didėjančios odos vėžio rizikos.
Išdėstysiu kelis faktus, kodėl verta/neverta lankytis soliariume ir į ką reiktų atkreipti dėmesį.

 

[dropcap_red] 1. [/dropcap_red]Svarbiausias dalykas- saugus įdegis, tačiau jį jau seniai pamiršo soliariumų studijos reklamuojančios šokoladinių lempų stebuklus. Pagal higienos normas ultravioletinių spinduolių skleidžiama veiksmingoji energinė apšvieta neturi viršyti 0,3 W/m2, tai reiškia, kad viskas priklauso nuo lempų, kokią apšvietą jos skleis. Naujo standarto, saugios lempos niekada neleis jums nudegti (ne įdegti, o nudegti), nes jų apšvieta yra silpnesnė ir prireiks daugiau laiko norint pasiekti reikiamą rezultatą, tačiau tikimybė susirgti odos vėžiu išliks tokia pati, kaip deginantis saulėje. Marketinginis triukas (šokoladinės ir t.t. lempos) ir yra tik triukas, nes iš tiesų yra naudojamos ir užsakomos seno standarto, stiprios ir kenksmingos lempos. Jos vis dar legaliai naudojamos Rusijoje, Ukrainoje ir t.t.,užsasakyti problemos nėra. Higienos tarnybos soliariumus lanko iš anksto pranešusios, pasikeisti lempas užtrunka pusvalandį, todėl studijos, besinaudojančios tokiomis lempomis, neturi ko bijoti. Labai siūlau merginoms nesigundyti, o rinktis saugų įdegį taip apsaugant save. Iš saugias lempas naudojančio soliariumo neišeisite pergedusios, apsaugosite savo odą nuo nudegimų.
[dropcap_red] 2. [/dropcap_red] Soliariumo kremai, kodėl būtina juos naudoti? Bet koks soliariumo kremas, net ir pats pigiausias padės jums įdegti geriau, nei geras drėkinamasis. Soliariumo lempos skatina kolageno gamybą, jis padeda odai ruduoti. Kremas, skirtas soliariumui skatina kolageno gamybą nuo pat pirmos minutės vos juo išsitepus, todėl pradėsite ruduoti jau nuo pirmos minutės soliariume. Nesinaudojant kremu, ar naudojantis skirtu ne soliariumui, organizmas kolageną gaminti pradeda tik nuo šeštos deginimosi minutės, todėl jei deginsitės dešimt, realiai gausis tik keturios, nes pirmąsias šešias minutes jūsų kūnas dar nebus pradėjęs gaminti kolageno.

[dropcap_red] 3. [/dropcap_red] Kodėl odą reikia drėkinti? Sausa odą atspindi iki trisdešinties procentų spindulių, todėl vėlgi, nenaudodami jokio kremo, net drėkinančio, jūs prarasite trečdalį laiko, plius degti pradėsite nuo šeštos minutės, reziume- deginantis dešimt minučių tris prarasite dėl per sausos odos, šešias nedegsite, nes kūnas nebus pradėjęs gaminti kolageno, todėl realiai pasideginsite tik vieną ar dvi minutes.
[dropcap_red] 4. [/dropcap_red] Kaip pasirinki soliariumo kremą? Kaip ir pakuotėse ant maisto, taip ir ant kremų yra parašyta sudėtis- ji labai svarbi. Kuo oda labiau sudrėkinta, tuo geriau pasisavina spindulius, tuo geriau įdega, todėl labai svarbu, kad kremas gerai drėkintų. Prieš pirkdamos kremą pažiūrėkite koks pirmas ingridientas, jei pirmas vanduo, susitaikykite, kad apie keturiasdešimt procentų jūsų kremo yra vanduo, kuris nėra pats geriausias drėkiklis. Dabar kremai patogulėję ir rinkoje atsirado tokių, kurių pirmas ingrientas yra alijošius, geriausiai žinomas drėkiklis. Pirkdamos tokį kremą jūs mokėsite ne už vandenį ir spartesnę kolageno gamybą, bet už alijošių, kuris padės kūnui sugerti kuo daugiau spindulių, o odai nesausėti ir nesiraukšlėti.

Gražaus įdegio visiems.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0