Navitel T500 – ne tik planšetinis kompiuteris

Navitel T500 – ne tik planšetinis kompiuteris

Kaip sužinoti automobilio spalvos kodą
Kaip užtamsinti automobilio langus
Vaizdo registratorius – Navitel R1000
Kaip išsirinkti naudotą automobilį
Kaip atnaujinti automobilio žibintus?

Šiandien testuojame Navitel T500 tai ne tik planšetinis kompiuteris, bet ir navigacija viename įrenginyje.  Navitel kompanija viena iš pirmaujančių kompanijų pasaulyje besispecializuojančių automobilių navigacijos rinkoje. Todėl šis planšetinis kompiuteris skirtas tiems, kuriems reikia patikimos navigacijos, plius nori turėti visas kitas pagrindines Android įrenginio galimybes už patrauklią kainą. O pagrindinis dalykas, kodėl būtent šis įrenginys, nes Jūs pirkdami Navitel T500 jame gaunate jau instaliuota Navitel programą su nemokamais atnaujinimais, tereikia pasirinkti norimą kalbą ir balsą kuris rodys Jums kelią. Bet apie viską pakalbėkime iš pradžių.

Techninė Navitel T500 specifikacija

 • Operacinė sistema: Android OS 7.0 Nougat
 • Vidinė atmintis: 8GB
 • MicroSD kortelės palaikymas iki 32GB
 • 7″ ekranas su 800 x 1280px IPS
 • 1GB RAM darbinės atminties
 • 1.3GHz MediaTek MT8321  4-turių branduolių procesorius
 • 0.3MP priekinė ir 2.0MP galinė kamera
 • Wifi: Taip, 802.11 b/g/n
 • 3G palaikymas – Taip
 • 4G palaikymas – Ne
 • Bluetooth 4.0
 • Skambinimo funkcija: Taip, Dvi SIM
 • Baterija 2200mA
 • Nemokamas žemėlapių atnaujinimas visam laikui
 • 45 Europos šalių žemėlapiai.

Navitel Navigator programinė įranga:

Šiame įrenginyje iš gamintojo iš anksto gauname jau įdiegta „Navitel Navigator” navigacijos programą, kuri apima 45 Europos valstybes: Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bulgarija, Bosnija ir Hercegovina, Kipras, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldavija, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas.

Verta paminėti, kad tik įsijungus įrenginį verta atnaujinti programinę įrangą ir žemėlapius, nes kitaip gali iškilti bėdų įkeliant balsus.

Navigacija veikia puikiai, greitai nustato maršrutą, suteikia galimybę pasirinkti alternatyvius maršrutus, parodyti žemėlapį 3D vaizdu su pastatų vizualizavimu. Galima pasirinkti visų apimančių šalių balsus. Taip pat yra lankytinų vietų duomenų bazė (degalinės, restoranai, bankomatai, vaistinės) ir plati „SPEEDCAM” duomenų bazė.

Ši navigacija taip pat turi sunkvežimio režimą, kuriame galite pateikti transporto priemonės parametrus tokius kaip: ilgis, aukštis ir plotis. Važiuojant maršrutu atsižvelgiama į apribojimus, atsirandančius dėl automobilio matmenų ir susijusius vietinius draudimus atsirandančius dėl eismo ribojimo pvz. gyvenvietės, tiltų aukštis, tonažas ir pan.

Gamintojas kasmet pateikia mažiausiai 4 žemėlapių atnaujinimus, o visi šie atnaujinimai yra nemokami.

Navitel T500 3G naudojimas

Ekranas – 7 colių ekranas su 800 x 1280px rezoliucija, tikrai jautrus ir jokių problemų jį valdant kol testavome neiškilo.

Kamera –  kaip ir galima tikėtis iš pigaus segmento įrenginių, Navitel T500 kamera, tikrai nėra puiki, tačiau vaizdo skambučiams jos tikrai užteks, taip pat galinė kamera turi blykstę –  tai įrenginys jau turi ir prožektoriaus funkciją. Kaip fotografuoja šis įrenginys matote žemiau:

Vidinė atmintis –  nors atminties tik 8GB, tačiau su visomis pagrindinėmis Android programomis bei navigacija jos lieka tik apie 4GB. Tačiau šią problemą galima lengvai išspręsti įdėjus iki 32GB atminties kortelę (microSD).

Skambinimas – jokių garso problemų nėra, tiek pašnekovas, tiek skambinantysis girdi puikiai. Galima naudoti dvi sim korteles, pvz viena Lietuvos ir kitą, tos šalies kurioje esate.

Trūkumai –  kaip mažesnius trūkumus galima įvardinti planšetinio kompiuterio kamerą. Taip pat akumuliatoriaus talpa galėtų būti didesnė. Kitas aspektas kas nepatiko, kad komplektacijoje nėra nei mašininio pakrovėjo, nei laikiklio, bet kai šio įrenginio kaina Lietuvos elektroninėse parduotuvėse prasideda nuo 66 Eur, tai 10-15 papildomų eurų už laikiklį ir pakrovėją daug esmės nesudaro, juolab, kad navigacinė programinė įranga išties puiki.

3.0
OVERALL SCORE
Kaina
13 user votes x 2.8

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0