...

Kaip pasidaryti kaspiną

Kaip pasidaryti kaspiną

Kaip pasidaryti žaismingą kilimą
Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?
Kaip nusimegzti kojines
Kaip pasidaryti lavos lempą
Kaip pasidaryti Valentino dienos dekoracijas

Niekam ne paslaptis, jog pakuojant dovaną pagrindinis akcentas yra kaspinas. Švenčių sezono metu jų galima rasti bene kiekvienoje parduotuvėje, visgi jei norite rasti ką nors išskirtinio ar pagaminto ne iš popieriaus, gali tekti suploti ne mažą sumelę pinigų. Jei bent kartą naudojotės dovanų pakavimo paslaugomis – greičiausiai pastebėjote, jog tai gan brangus procesas. Geriau pagalvojus iškyla klausimas, už ką mokami tie nemaži pinigai, jei pakavimas ir kaspino rišimas užtrunka vos kelias minutes? Taigi, jei nenorite išlaidauti ir nebijote eksperimentuoti, pasidarykite kaspiną patys! Išmokti pasidaryti kaspiną tiesiog namuose yra naudinga ne tik švenčių metu, kai reikia papuošti begales dovanų. Šis gebėjimas gali praversti ir tada, kai norėsite paįvairinti savo aprangą išskirtiniais aksesuarais, juk kaspinų panaudojimo galimybės yra beribės! Štai keletas skirtingų kaspinų rišimo būdų, kuriuos galite išbandyti namuose:

kaspinas

 

Klasikinis kaspinas

Jei svarstote kaip pasidaryti kaspiną ir niekada to nebandėte – pradėkite nuo klasikinio kaspino. Tai bus ne tik puiki proga išmokti miklinti pirštus, bet ir galimybė papuošti nedideles dovanėles. Šio tipo kaspino rišimas itin paprastas, jam gali būti naudojamas tiek popierius tiek medžiaga. Toliau pateikiami žingsniai:

 

 

kaip-pasidaryti-kaspina10

kaip-pasidaryti-kaspina10-1

kaip-pasidaryti-kaspina11

 

 

 

 

 

kaspinas1

 

Griežtas kaspinas

Dar vienas puikus būdas lengvai užrišti kaspiną – naudoti griežtą stilių. Toks kaspinas gali būti panaudotas pakuojant oficialias dovanas ar netgi kaip plaukų aksesuaras. Įsegus plaukų segtuką ir prie jo pritvirtinus šį nuostabų kaspiną, atrodysite tiesiog žavingai. O ir surišimas neatims daug laiko, tai itin paprastas procesas: visų pirma atsikirpkite kaspino juostelę (jei ji medžiaginė – galus galite atsargiai prideginti, kad medžiaga neirtų.) ir uždėję jos galus vieną ant kito susiūkite ar suklijuokite. Kitas žingsnis – aprišti suklijuotą vietą ir priklijuoti iš vidaus. Taip būsite tikri, jog niekas nepastebės, jog jį padarėte pati!

kaip-pasidaryti-kaspina12 kaip-pasidaryti-kaspina13

 

 

 

 

 

 

 

 

kaspinas3

Kelių aukštų kaspinas

Tai itin puikus būdas papuošti dovaną, jei norite pasirodyti, jog dirbote valandų valandas. Šis metodas sukuria itin kokybiško kaspino vaizdą, tačiau trunka surišti vos kelias minutes. Taigi, jei svarstote, kaip pasidaryti kaspiną – nepamirškite išbandyti šio metodo. Šiam kaspinui reikės skirtingų ilgių (gali būti ir skirtingų spalvų, raštų ar medžiagų) juostelių, kurias reikia sudėti vieną po kita – nuo mažiausios iki didžiausios, didžiausią juostelę paliekant apačioje. Tada, jei norite, jog juostelės nejudėtų kol jas surišite – galite perverti jas siūlu ir sutvirtinti. Užrišimas vyksta taip pat  kaip anksčiau minėto griežto kaspino. Toliau pateikiami žingsniai.

 

kaip-pasidaryti-kaspina15 kaip-pasidaryti-kaspina16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaspinas5

 

Banguotas kaspinas

Tai kaspinas iš vienos juostelės. Jis puikiai tiks nedidelės dovanos papuošimui. Tiesiog sekite toliau pateiktais žingsniais:

 

 

 

kaip-pasidaryti-kaspina19banguotas kaspinas

kaip-pasidaryti-kaspina20

 

 

 

 

kaspinas6

Pilnaviduris kaspinas

Tai pats didžiausias bei visų mūsų mėgiamiausias kaspinas. Jis dažniausiai naudojamas didelių dovanų papuošimui. Neretai pamate tokį kaspiną pagalvojame, kiek gi laiko trunka pagaminti tokį nuostabų kaspiną? Visai nedaug! Viskas ko reikia, tai žinoti tinkamą techniką. Šį kaspiną galima pagaminti iš įvairiausio tipo medžiaginių kaspinėlių ar net popierinių juostelių, taigi – pradėkime. Visų pirma susukite turimą juostą (tai galite daryti vyniodami aplink savo ar kieno kito delną). Turėkite omenyje, jog visas susuktos juostos ilgis bus dalinamas į dvi dalis ir iš jų daromi kaspinėliai, tad jei norite didesnio kaspino – vyniokite ilgesnę juostą. Tada, nukirpkite visus keturis kampučius, kaip parodyta nuotraukoje punktyrine linija. Kitas žingsnis – suglausti siauriausias dalis ir surišti, naudojant tą pačią ar panašią juostelę. Galiausiai, traukite sluoksnius vieną po kito ir formuokite kaspiną. Ši dalis gali užtrukti tol, kol pasieksite norimą rezultatą.

 

 

kaip-pasidaryti-kaspina23  kaspinas7kaip-pasidaryti-kaspina22

 

 

 

 

Kaspinų rišimas – nėra sudėtingas procesas. Visgi, norint surišti tobulą kaspiną gali prireikti šiek tiek pasipraktikuoti. Nepamirškite, jog rišant kaspiną skirtinga medžiaga, kiekvieną kartą gausite vis kitokį bantą, tad nebijokite išbandyti naujovių ir atrasti jums labiausiai patinkančius būdus.

Jei nesupratote kurio nors žingsnio – užmeskite akį į video pamokėlę, tai padės geriau įsisavinti naudojamas technikas.

Sėkmės!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0