Kaip pasidaryti voką pačiam

Kaip pasidaryti voką pačiam

Kaip pasidaryti širdelės formos dėžutę
Kaip pasidaryti rožes iš klevo lapų
Kaip pasidaryti kaspiną
Kaip dažyti kiaušinius
Kaip gaminti muilą

Niekas nepaneigs, kad gražiai ir originaliai pačių įpakuotą staigmeną gauti smagiau, nei „paprastą“ – ir visai nesvarbu, apie ką kalbame. Šie ryškiaspalviai vokeliai tikrai pravers, jei norėsite įteikti piniginę dovanėlę, meilės laišką arba kvietimą į savo organizuojamą šventę. Žinoma vokas ne tiek ir tekainuoja, o be to visuomet galima išsiųsti tiesiog atvirutę be voko.

Kaip pasidaryti voką? Mes jums pateikiame keletą variantų:

Jums reikės

  • Spalvoto popieriaus;
  • Balto kartono;
  • Žirklių;
  • Adatos;
  • Siūlų;
  • Klijų;
  • Smeigtukų.

 

vokas1
1.    Ant spalvoto popieriaus lapo persipieškite voko šabloną, iškirpkite ir užlenkite punktyrine linija parodytose vietose, paklijuokite (išskyrus viršutinę dalį).
2.    Iš balto (ar kurios kitos spalvos) kartono iškirpkite porą skrituliukų, perdurkite juos, viršutinį kampą ir siūlę adata. Nuotraukose matyti, kaip tai turėtų atrodyti.

 

vokas2
3.    Uždėkite ant skylučių skrituliukus, perkiškite smeigtukus ir užlenkite iš vidinės pusės jų galus (bet tinka ir kiti užsegimo būdai, pavyzdžiui, prisiuvant sagas – tokiu atveju geriau tvirtinti iš vidaus dantų krapštuko gabaliuką, kad užsegimas neplėštų popieriaus).
4.    Beliko apsukti skrituliukus siūlu – vokas baigtas!
vokas3
Jei darysite didelį voką, jis pasitarnaus kaip dokumentų, piešinių ir kitų svarbių popierių segtuvas (su tokiu nebus gėda pasirodyti net paskaitose ar darbe). Na, o jei nepatingėsite ir įteiksite keletą skirtingų – jums brangus žmogus galės derinti juos prie savo aprangos ir atsižvelgdamas į savo nuotaiką kasdien rinktis vis kitą. Verta pasistengti – juk tokią vaivorykštę išvysite ne kasdien.

 

Kiti paprastų voku variantai:

kaip_pasidaryti_voka

kaip_pasidaryti_voka_02

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0