Kaip pasidaryti manekeną

Kaip pasidaryti manekeną

Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės
Kaip klijuoti foto tapetus
Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos
9 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie spalvų derinimą namuose
5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį

Namų interjero detalės, tai jūsų fantazijos vaisius. Šiomis dienomis galima derinti be galo skirtingus daiktus ir tokiu būdu išgauti originalumą. Užsienyje šiuo metu vienas populiariausių namų dekoro akcentų – manekenai. Tokius dažniausiai naudoja siuvėjos, tačiau jei jį tinkamai papuošite, galite pasistatyti tiesiog miegamajame. Šis sprendimas paįvairins bet kurios merginos kambarį, tad jei nenorite išlaidauti, štai puikus būdas, padėsiantis manekeną pasidaryti namuose.

Jums prireiks:

kaip-pasidaryti-manekena1

 

 

 

[list_style_star]

 • Trijų senų pagalvių kimšimui;
 • Žirklių;
 • Storesnės lipnios juostos;
 • Kartono lapo;
 • Nereikalingų prigludusių marškinėlių, šiek tiek dengiančių sėdmenis;
 • Stovo (galite panaudoti tai, kas šauna į galvą, kad ir toršero stovą.);
 • Maistinės plėvelės;
 • Rašiklio;
 • Draugo pagalbos, be jos šį kartą neišsiversite!

[/list_style_star]

 

 

 

 

 

 

Procesas:

[dropcap_blue] 1 [/dropcap_blue] Visų pirma apsirenkite senus marškinėlius ir prigludusias kelnes ar pėdkelnes. Taip pat apsivyniokite kaklą ir iškirptę (jei tokia yra) maistine plėvele.

kaip-pasidaryti-manekena2

 

[dropcap_blue] 2 [/dropcap_blue] Tada pradėkite lipinti lipnią juostą. Visų pirma apjuoskitę dalį, esančią po krūtine ir pritvirtinkite maistinę plėvelę.

kaip-pasidaryti-manekena3

 

[dropcap_blue] 3 [/dropcap_blue] Klijavimą tęskite toliau, tik stenkitės, jog juosta būtų gražiai prigludusi ir gerai prilipusi prie medžiagos.

kaip-pasidaryti-manekena4

 

[dropcap_blue] 4 [/dropcap_blue] Turėtumėte gauti panašų rezultatą, kaip nurodyta žemiau pateiktoje nuotraukoje. Nepamirškite padaryti ir nedidelį kaklą.

kaip-pasidaryti-manekena5

 

[dropcap_blue] 5 [/dropcap_blue] Vyniodami lipnią juostą nepamirškite, jog ją turite įtempti. Pastaroji turi labai gerai priglusti prie kūno. Juostą tolygiai klijuokite tol, kol pasibaigs marškinėlių medžiaga.

kaip-pasidaryti-manekena6

[dropcap_blue] 6 [/dropcap_blue] Viską tolygiai padengus lipnia juosta, nugaroje perkirpkite vertikalią liniją ir itin atsargiai nusiimkite markinėlius.

kaip-pasidaryti-manekena7[dropcap_blue] 7 [/dropcap_blue] Naudodami tą pačią lipnią juostą suklijuokite prakirptą vietą ir kaklą.

kaip-pasidaryti-manekena8[dropcap_blue] 8 [/dropcap_blue] Nepamirškite užklijuoti rankų paliktas skyles bei prikimšti manekeną pagalvių turiniu.

kaip-pasidaryti-manekena9[dropcap_blue] 9 [/dropcap_blue] Galiausiai, iškirpkite kartoninį dugną, o jo centre padarykite nedidelę skylę stovui. Dugną pritvirtinkite lipnia juosta iš įkiškite stovą. Jūsų manekenas jau paruoštas, tad galite jį papuošti bei naudoti kaip savo kambario interjero detalę.

kaip-pasidaryti-manekena10

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar

  galima apdengti trikotažu ar kokiu tampriu gražiu audiniu, kad atrodytu lyg pirktas 😉

 • comment-avatar
  Rimantė Prieš 10 metų

  Apsimoka nebent jei norisi savo manekeno su tiksliais išmatavimais, kurie bent jau mano nuolat svyruoja. O šiaip internete kainuoja 50 Lt, nes perkant medžiagas, stovą gali kainuoti daugiau.

DISQUS: 0