...

Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?

Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?

Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą miegamojo spintą
Kaip išsirinkti čiužinį
Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu

Kad foteliai yra ne vienadienis pirkinys, ir, kad jis gali tarnauti labai ilgai, tai aišku visiems, tačiau , jei taip pat nutiko, kad būtent  2021 – aisiais metais planuojate atnaujinti namų ar verslo erdves ir įsigyti vieną ar kelis  fotelius, tai pats metas susipažinti su svarbiausiomis tendencijomis. Jau netrukus jas ir išvardinsime, o kol kas, belieka tik pridurti, kad jas atitinkančių gaminių galite rasti užsukę į https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/foteliai.

Masyvūs

Jei prieš kelerius metus buvo siūloma orientuotis į nedidukus, itin kompaktiškus foteliukus ir tokia tendencija buvo sutinkama itin džiugiai (nes toks baldas ne tik garantavo komfortišką poilsį, bet ir leido sutaupyti labai daug vietos), tai 2021 – aisiais metais bus siūloma pasielgti visiškai kitaip bei įsigyti kuo didesnius bei masyvesnius fotelius. Taip, vietos šie baldai tikrai pareikalaus kur kas daugiau nei maži, kompaktiški foteliukai, tačiau galite neabejoti – jūsų laukia tikrai karališkas poilsis.

Ryškios spalvos

Spalvos yra dar vienas kriterijus, kuris mums gali padėti atrasti tiesa, kai tiesiog nebežinome, kokiam gaminiui teikti pirmenybę. Belieka tik pridurti, kad būtent su spalvomis yra susijęs ir viena 2021 – jųjų metų tendencija. Teigiama, kad būtent šiais metais reikėtų pamiršti pastelinį subtilumą ir rinktis ryškias spalvas.

Fotelis savo spalva ir stiliumi, neturi derėti prie esamos ar dar tik planuojamos įsigyti sofos

Kad foteliai savo spalvomis bei stiliumi dažniausiai yra derinami prie sofos, tai – jokia naujiena. Tačiau puiku žinia ta, kad 2021 – aisiais bus patariama nesilaikyti šio patarimo ir pasielgti priešingai. Nereikia ir sakyti – toks sprendimas tikrai tik bei patiks originalumo bei įvairovės pasiilgusiems.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: