Kaip pasirinkti biuro kėdę

Kaip pasirinkti biuro kėdę

Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?
Lauko baldai: kaip nesuklysti renkantis
Kaip išsirinkti čiužinį

Tinkamai pasirinktos biuro kėdės – vienas didžiausių veiksnių įtakojančių darbuotojų sveikatą ir darbo našumą. Daugelis žmonių dirbančių sėdimą darbą praleidžia didžiąją dalį laiko sėdėdami, tačiau retas kuris susimąsto ant ko sėdi. Šiek tiek daugiau laiko renkantis biuro kėdę nei įprastai yra menkniekis palyginti su nauda, kurią gausite išsirinkę ne šiaip biuro kėdę, bet kėdę pritaikytą būtent Jums.
Pagrindinis veiksnys lemiantis biuro kėdės pasirinkimą yra ergonomiškumas. Biuro kėdė, kuri atitinka Jūsų kūno sudėjimą ir kurioje jaučiatės patogiai įtakos Jūsų sveikatą bei nuotaiką ateityje. Ar Jūs visada sėdite patogiai ir taisyklingai, t.y. ar Jūsų nugara, pečių linija yra tiesi, o rankos bei kojos turi patogias atramas? Jei atsakymas yra „Ne“ arba „Taip“, bet Jūs jaučiate nugaros bei sprando skausmus, greičiausiai kėdė ant kurios sėdite Jums netinka.
Be abejonės daugia-funkcinės biuro kėdės yra kur kas pranašesnės už paprastas biuro kėdes dėl to, kad daugia-funkcinės biuro kėdės reguliuojamas aukštis, nugaros atrama, sėdynės kampas bei atlošas padės sureguliuoti kėdę taip, kad jaustumėtės patogiai.
Prieš eidami į baldų parduotuvę pirkti biuro kėdę, atminkite, kad greičiausiai Jums teks susidurti su galybe biuro kėdžių, kurios skirsis įvairiausiomis spalvomis, formomis, dizainu, medžiagomis bei funkcijomis. Tam, kad išsirinktumėte sau tinkamą biuro kėdę, patariama iš anksto turėti omenyje koks Jūsų darbo pobūdis, koks biuro interjeras, t.y., kad būsima biuro kėdė derėtų su esamu interjeru, o taip pat kokią pinigų sumą galite skirti būsimam pirkiniui. Pirkite brangiausią biuro kėdę, kurią tuo metu galite nusipirkti, nes biuro kėdės kokybė yra lygi jos kainai. Visos biuro kėdės yra skirstomos į pagrindines 4 kategorijas:
Vadovo kėdė – tai prabangiausias ir brangiausias biuro kėdžių segmentas. Šios biuro kėdės gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, pasižymi didžiausiu komforto lygiu bei ilgaamžiškumu.

kaip-pasirinkti-biuro-kedes-odines
Darbinės biuro kėdės – tai vidutinės klasės biuro kėdžių segmentas, kuris pasižymi ergonomiškumu bei funkcionalumu, tačiau šios klasės biuro kėdės gaminamos iš pigesnių ir/ar kokybiškos, bet ne aukščiausios kokybės medžiagų. Šis biuro kėdžių segmentas pasižymi didžiausia pasirinkimo įvairove, nes turi atitikti platų paklausos spektrą. Renkantis darbinę biuro kėdę, geriausia būtų ją išbandyti pačiam(-iai).
Svečių kėdės – tai tokios biuro kėdės, kurios skirtos tik biuro ar įmonės svečiams. Šio segmento biuro kėdės pasižymi stilių įvairove, bet dažniausiai yra lakoniško dizaino ir be ypatingų funkcijų. Dažniausiai šios rūšies biuro kėdės sutinkamos biurų foje ir laukiamuosiuose.
Kėdės posėdžių salėms – tai biuro kėdžių rūšis skirta posėdžių salėms. Šios biuro kėdės nepasižymi funkcinių nustatymų gausa, tačiau dizaino ir prabangos skalė ganėtinai plati. Biuro kėdės posėdžių salėms turėtų būti suderintos su posėdžių salės interjeru bei posėdžiaujančių žmonių socialinio statusu.
Renkantis biuro kėdę vertėtų atkreipti dėmesį į kėdės apmušalą. Pagrindiniai biuro kėdžių apmušalai yra medžiaga, sintetinis tinklelis bei oda (natūrali ir dirbtinė).
Medžiaga yra bene labiausiai paplitęs biuro kėdžių apmušalas. Pagrindinis medžiagos privalumas yra pigi kaina bei spalvų įvairovė. Pagrindinis medžiagos trūkumas yra ganėtinai greitas susidėvėjimas.
Sintetinis tinklelis – ganėtinai nauja medžiaga biuro kėdžių gamyboje, tačiau vis tobulinamos technologijos nuolat gerina sintetinio pluošto savybes. Didžiausias šios rūšies apmušalo privalumas yra ventiliacija, t.y. sėdint ant biuro kėdės su sintetinio tinklelio apmušalu mažiau prakaituosite, o vasarą kėdė nebus tokia karšta.
Oda – tai brangiausias, tačiau kokybiškiausias ir patvariausias biuro kėdžių apmušalas. Natūralios odos susidėvėjimo laikotarpis yra apie 4 kartus mažesnis nei bet kurio kito apmušalo. Odą lengva prižiūrėti, o savybė prisitaikyti prie žmogaus kūno temperatūros, leis patogiai jaustis tiek žiemą, tiek vasarą.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0