...

Lauko baldai: kaip nesuklysti renkantis

Lauko baldai: kaip nesuklysti renkantis

Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą miegamojo spintą
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu
Kaip pasirinkti biuro kėdę
Kaip išsirinkti prieškambario baldus?
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?

Daugelis iš mūsų atšilus orams nori kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir mėgautis vasaros malonumais. Tai galioja net ir šaltesniems orams, kai tiesiog praverčia šiltesnė apranga. Gultas lauko yra puikus pasirinkimas, tačiau kaip tinkamai išrinkti ir nesuklysti. Taip pat verta nepamiršti apie tokį praktišką baldą kaip lauko skėtis, kuris pravers spiginant saulei ir lyjant lietui.  Tačiau norint neapkrauti savo poilsio erdvės ir sukurti jaukią aplinką reikia įvertinti kelis svarbius aspektus.

Erdvės planavimas

Turbūt galvojate, kodėl reikia planuoti kai tiesiog nori nusipirkti kelis lauko baldus? Tai svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir galėtumėte pilnai atsipalaiduoti. Reikia įvertinti šeimos pomėgius – ar labiau mėgstamos saulės vonios, o galbūt labiau mėgstate skaniai pavalgyti šešėlyje. Verta nusibraižyti planą ant popieriaus ir suplanuoti baldų išsidėstymą, iš anksto išmatuojant erdves – taip žinosite norimų baldų matmenų ribas ir bus lengviau išsirinkti.

Tinkamo baldo pasirinkimas

Renkantis baldus daugelis pradžioje įvertina savo finansines galimybes ir tik vėliau prekės praktiškumą ir kokybę. Tačiau lauko baldus galima įsigyti ir neišleidžiant didelės sumos. Verta įvertinti kokie modeliai dabar madingi ir kokių norėtumėte. Internete galima rasti daug puikių idėjų. Net renkantis lauko gultus ir skėtį verta atsižvelgti į šiuos punktus:

 • Renkatis gultą reikia pagalvoti, ar neprireiks mažo staliuko, nes pripažinkime, jog taip daug patogiau;
 • Jei laikysite baldus saulėkaitoje arba lyjant lietui – jie greičiau susidėvės;
 • Įvertinkite saulės padėtį Jūsų suplanuotoje baldų vietoje – juk tai ypač aktualu perkant gultą.

Prieš pirkdami įvertinkite šiuos aspektus, tada galėsite mėgautis savo lauko erdve ir niekuo nesirūpinti.

Perkamų baldų medžiagos

Planuojami baldai turi būti ne tik stilingi, išvaizdūs ir derantys prie aplinkos, bet ir praktiški bei ilgaamžiai. Atminkite, kad baldai gaminami iš skirtingų medžiagų, todėl vieni labiau atsparesni saulei bei kitiems aplinkos veiksniams, tokiems kaip audra – lauko skėčiui tai labai aktualu.

Dažnai naudojamos medžiagos lauko baldų gamybai:

 • Ratanas – pinti lauko baldai, kurie yra atsparūs aplinkos veiksniams ir priskiriami ilgaamžiams. Jie yra tvirti, greitai neįkaista ir nesušąla;
 • Aliuminis – tai lengvi baldai, kuriuos bus lengva perkelti, tačiau jie yra šalti nors atsparūs rūdims;
 • Mediena – natūralūs, paprasti, šilti ir dera daugelyje erdvių. Tačiau jie yra mažiau atsparūs aplinkos poveikiui. Tokius baldus verta laikyti po stogu, kol jie nėra naudojami;
 • Metalas – garantuota elegancija, tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Tokie baldai yra vėsūs;
 • Plastikas – pigiausias pasirinkimas, kuris deja, nėra labai patvarus. Jie yra lengvi ir lengvai transportuojami. Puikiai tinka tiems, kurie naudos baldus tik retkarčiais;
 • Tekstilenas – lengva, patvari medžiaga. Ji yra pagaminta iš plastiko, kuris yra padengtas poliesteriu. Tokie baldai yra tvirti, atsparūs saulei, vandeniui.

Dabar Jums turėtų būti lengviau pasirinkti norimus lauko baldus iš pasiūlymo gausybės. Pažvelkite į sudėtį, o tik vėliau į kainą.

Kaip prižiūrėti lauko baldus

Naujas pirkinys gali Jums pasitarnauti daugelį metų jei tinkamai juo rūpinsitės. Renkantis baldus verta įvertinti savo galimybes juos laikyti tinkamoje vietoje ne sezono metu – pavėsinėje arba po stogu. Žiemą geriausiai būtų įnešti baldus į sausą patalpą. Taip pat nepamirškime, jog lauko baldus reikėtų nors kelis kartus per sezoną išvalyti, nes nešvarumai gali pakenkti paviršiui.

Valant lauko baldus būtina atsižvelgti į tai, iš ko jis pagamintas:

 • Ratanas – valomas specialiu šepetėliu arba minkšta šluoste;
 • Aliuminis – tinka šiltas vanduo su muilu;
 • Medinis – būtina naudoti specialius medienai skirtus valiklius arba vandenį su soda;
 • Metalas – valoma šiltu vandeniu su muilu, o vėliau įtrinama aliejumi;
 • Plastikas – užtenka drėgnos šluostės;
 • Tekstilenas – tinka šiltas vanduo, muilas ir kempinė.

Sužinojote daug mažų gudrybių, kuriuos Jums pagelbės renkantis lauko baldus jei žinosite kaip tinkamai juos prižiūrėti.

VidaXL -next time please choose your SEO partners more carefully.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: