Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių

Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą miegamojo spintą
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu
Kaip išsirinkti čiužinį
Kaip išsirinkti prieškambario baldus?

Senos jau atrodo panaudotos ir nereikalingos paletės gali būti tikrai naudingos naudingos daugeliui besidominčių, kaip ką nors susikonstruoti pačiam namuose. Svarbiausia, kad iš palečių yra daugybė būdų, kaip jas  paversti į orginalų ir išskirtinį bei naudojamą baldą. Juo labiau, kad tas baldas bus šiltas, Jūsų pačių rankomis pagamintas.  Čia rasite keletą pavyzdžių, kaip naudingai panaudoti paletes bei sukurti savitą baldą.

 

Paletės arba padėklai yra naudojami įvairiose su krovinių gabenimu ir sandėliavimu susijusiose vietose. Tokiose srityse paletės yra labai reikalingos ir turbūt ne viena Lietuvos įmonė užsidirbo nemažai pinigų gamindama ir tiekdama paletes užsakovams vakarų šalyse. Tačiau po kurio tai laiko paletės išmetamos ar nebenaudojamos pagal pagrindinę savo paskirtį. Padėklai tampa puikia medžiaga ir priemone žmogaus kūrybiškumui išreikšti. Padėklai transformuojami į baldus, terasas, įvairiausius namų apyvokos daiktus.

 

Lova iš palečių.

Lova

Pasižvalgius internete, paaiškėja, kad įvairiausiuose pasaulio miestuose paletės dažnai tampa originalia baldų gaminimo medžiaga, įrengiant loftus ar kitus nestandartinius būstus. Įsigyti paletes dažnai nieko nekainuoja, nes daug kam gali atrodyti, kad jos jau niekur nebetinkamos panaudoti. Tad baldai, pagaminti iš padėklų nėra brangūs. Vienintelė kaina, tai išradingumas ir sugebėjimas transformuoti nebereikalingą daiktą, į ką nors naudingo ir gražaus. Toks palečių panaudojimas tik pabrėžia idėją, kuri daug kur plačiai vystoma – fantazijai ir žmogaus kūrybingumui vystyti nėra medžiagos, iš kurios negalima būtų sukurti ką nors originalaus ir gražaus. Išmetamų daiktų taip pat nėra, nes jie gali atgimti kitam gyvenimui. O į tokius, kurių atrodo niekas jau nebenori, tokių „kūrėjų“ akys tik ir krypsta. Taigi, ką galima padaryti iš palečių ir ar tai bus naudinga?

 

Stalai, sofos ir kampai iš palečių.

stalas-sofa stalas-sofa-2

Lauko baldai iš palečių.

Lauko terasa iš palečių.

terasa
Lovos galvūgaliai iš palečių.

love-galvugalis lovos-galvugalis-lentos lovos-galvugalis-siena-lentos
 

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Kiemo projektai Prieš 5 metai

    Gera idėja ypač tinkanti lauko terasoms. Nebrangus bei išradingas lauko baldų sprendimas.

DISQUS: 0