Koks interneto greitis man yra reikalingas?

Koks interneto greitis man yra reikalingas?

Kaip pasirinkti interneto modemą?
Kaip pasirinkti interneto tiekėją
Kaip naudotis paieška internete anonimiškai – DuckDuckGo.com
Kaip naudotis Google Maps navigacija telefone be interneto
Greitesnis ir saugesnis internetas – DNS keitimas – 1.1.1.1

Šiuolaikinių interneto tiekėjų pasiūla stebina net ir profesionalus. Išties galime rinktis iš labai daug galimybių, kurios skiriasi ne tik kainomis, tačiau ir greičiu bei kitais niuansas. Kol vieni vertina paslaugų įkainius ir siekia, kad jie būtų kuo mažesni, tuo tarpu kiti vertina greitį, kadangi suvokia, kad šiais laikai, kai internetas daugeliui svarbi gyvenimo dalis – lėtas internetas labai apkraus Jūsų kasdieninį gyvenimo tempą. O greitas internetas ne tik pramogoms, tačiau būtent darbui turi atitikti šiuolaikinio žmogaus poreikius. Kadangi šiuo metu nešiojamo interneto tiekėjai siūlo labai daug galimybių – kiekvienas nesunkiai ras tai, kas jam labiausiai tinka. Net ir tokiu atveju, jeigu greičiui yra labai reiklūs.

Reikalingas interneto greitis skiriasi ir yra pasirenkamas priklausomai nuo Jūsų poreikių. Jeigu interneto tinklas reikalingas tik minimaliam naršymui – tokiu atveju puikiai užteks 100 Mb/s. Veiks puikiai, nestrigs ir vienu metu, naudojant modemą, galėsite prijungti kelis įrenginius. Tačiau kai reikės atsisiųsti didesnį duomenų kiekį – apsišarvuokite kantrybe. Greitesniems poreikiams ir aktyvesniam naršymui dažniausiai pasirenkami 500 Mb/s.  Tai kur kas atviresnės galimybės. Ne tik naršyti, tačiau ir patogiai žiūrėti televiziją internetu. Galiausiai, kiekvienas išmaus žmogus, kuris nori pats pirmas išbandyti naujausius pasiūlymus – turėtų rinktis naujos kartos šviesolaidį internetą, kuris geba pasiekti net 1 Gb/s. Turbūt net nereikia sakyti, kad tai pats greičiausias internetas, koks tik šiuo metu egzistuoja. Juo bus galima ne tik labai patogiai ir greitai naršyti, tačiau atsisiųsti didelius kiekius informacijos, be vargo susitvarkyti su didžiausiais iššūkiais internete, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus online ir užsiimti visomis kitomis veiklomis, kurios gali pareikalauti greito interneto. Su 1 Gb/s viskas taps įgyvendinama labai greitai ir be jokių trukdžių.

Taip pat skaitykite: Teleloto Bilietų Tikrinimas

Jeigu Jums sunku apsispręsti – visada galima pasitarti su paslaugų tiekėjais. Konsultantai labai mielai atsakys į visus klausimus, suteiks  rekomendacijas ir galiausiai įvertinę Jūsų poreikius pasakys – koks interneto greitis Jums labiausiai tinka, galiausiai, kaip savo galimybes pritaikyti prie poreikių.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0