Kaip pasidaryti pilingą namuose

Kaip pasidaryti pilingą namuose

Kaip pasigaminti rudojo cukraus kūno šveitiklį
Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą
Kaip greitai išdžiovinti nagų laką
Kaip atsikratyti „apelsino žievelės“: 5 veiksmingiausi kovos su celiulitu būdai
Kaip susipinti penkių sruogų kasą (video)

Artėjant šiltajam metų periodui, visos pradedame labiau rūpintis savo išvaizda ir savijauta. Ypatingai norisi išlaikyti jaunatvišką išvaizdą kuo ilgiau.  Jeigu norime džiaugtis sveikai švytinčia, nepriekaištingai atrodančia veido ir kūno oda, pirmiausia turime padėti jai atsinaujinti. Tam puikiai tiks odos pilingas (šveitimas). Odos ląstelės žmogaus organizme atsinaujina apytiksliai kas 3-4 savaites. Negyvų, sukietėjusių odos ląstelių sluoksnį pakeičia naujas. Pilingo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir skatinami epidermio sluoksnio  atsinaujinimo procesas. Po šios procedūros serumų, kremų, kaukių ir kitų odos priežiūros priemonių poveikis tampa gerokai efektyvesnis. Odos šveitimą galime atlikti grožio salonuose, arba įsigyti odos šveitiklių kosmetikos parduotuvėse. Tačiau šiandien apžvelgsime natūralius odos šveitiklius kuriuos, galime pasigaminti ir namuose, netuštinant piniginės.

Keletas natūralaus pilingo receptų kuriuos galima atlikti namuose:

Kavos tirščių ir aliejaus šveitiklis

Reikės: natūralaus migdolų, alyvuogių arba kokosų aliejaus; kavos tirščių; papildomai galite įdėti skysto medaus.

Ingredientus sumaišykite ir gautu mišiniu sukamaisiais judesiais ištrinkite kūno ar veido odą. Šveitiklį nuplaukite šiltu vandeniu.

Rudojo cukraus ir žaliosios arbatos šveitiklis

Reikės: rudojo cukraus; drėkinamojo kremo (veido arba kūno, priklausomai nuo to ką šveisite), užplikytos žaliosios arbatos tiek, kad šveitiklis nebūtų labai skystas.

Odą sudrėkinkite ir sukamaisiais judesiais nušveiskite ingredientų mišiniu.

Rudojo cukraus ir aliejaus šveitiklis

Reikės: rudojo cukraus (vietoje rudojo cukraus galima naudoti ir druską); migdolų, alyvuogių arba kokosų aliejaus.

Odą sudrėkinkite ir sukamaisiais judesiais nušveiskite ingredientų mišiniu. Šveitiklį nuplaukite šiltu vandeniu.

Odą šveiskite 1-2 kartus per savaitę. Šveitiklių nenaudokite po plaukelių šalinimo procedūros, nes tai gali suerzinti odą, sukelti paraudimą arba alerginę reakciją.

 

Odos šveitimo taisyklės:

– Esant sausai ir normaliai odai procedūras atlikite 1 kartą per savaitę. Esant riebiai odai rekomenduojama šveitimą atlikti 2 kartus per savaitę.

– Vasarą sausos odos šveitimas turėtų vykti vienąkart per mėnesį, o riebios odos – 1 kartą per dvi savaites.

– Po šveitimo negalima rodytis saulėje ir degintis 1-2 dienas.

– Šveisti odos negalima esant nėščiai, maitinant krūtimi, turint temperatūros ar sergant herpiu.

Jei negalite apsilankyti salone, odos šveitimą galite atlikti ir namuose.

 

Grožio salonuose atliekamos efektyvesnės procedūros. Pavyzdžiui, galima pasidaryti ne tik AHA rūgščių pilingą, bet ir ultragarsinį. Jo metu vyksta gilesnių odos sluoksnių valymas. Pats agresyviausias pilingo metodas – šlifavimas lazeriu. Kokia procedūra reikalinga priklauso ne tik nuo odos tipo ar būklės, bet ir nuo amžiaus bei norimo pasiekti efekto. Visa tai įvertinę specialistai patars ir parinks tinkamas priemones. Be to, labai svarbu paruošti odą šioms procedūroms, o po jų užtepti tinkantį kremą ar serumą. Svarbu žinoti, kad po pilingo geriau pasisavinamos reikalingos medžiagos, kurių trūksta mūsų odai.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • komentaras-avataras

    Geras straipsnis. Mėgstu pilingo procedūras namų aplinkoje, ypač su kavos tirščiais. Oda po šios procedūros švelnut švelnutėlė.