Kaip išnaikinti nemalonius kvapus

Kaip išnaikinti nemalonius kvapus

9 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie spalvų derinimą namuose
Kaip pasirinkti interneto modemą?
Kaip išsirinkti sniego kastuvą
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?
Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą miegamojo spintą
Namų aromatas atrodo paprastas dalykas, tačiau kartais susiduriame su kvapais, kurie mūsų netenkina, o ką daryti tada? Jei norite, kad kambaryje pasklistų malonus kvapas, užlašinkite keletą lašelių kvepalų ar odekolono ant neįjungtos elektros lemputės. Arba į hermetiškai uždaromą dėžutę ar stiklainį įdėkite sluoksnį lelijų, rožių ar kitų kvepiančių gėlių lapelių ir apibarstykite juos smulkia druska; po to vėl įdėkite sluoksninį žiedlapių ir vėl ant viršaus užberkite druskos. Pripildę stiklainį, įpilkite 3-4 šaukštelius spirito ar degtinės.
Jei šaldytuve atsirado nemalonus kvapas, supjaustykite riekelėmis juodą duoną, išdėliokite lentynėlėse ir palaikykite uždarytame šaldytuve keletą valandų. Stalų stalčiukus, spinteles, indaujas, spintas būtinai kartą per mėnesį reikia išvėdinti.
Priplėkusio lagamino kvapą galima panaikinti pašluosčius skudurėliu, pamirkytu acte.
Nemalonų kvapą indaujoje galima panaikinti įdėjus šiek tiek medžio anglies arba svogūno griežinėlių. Norėdami panaikinti nemalonų kvapą duonos spintelėje ar duoninėje, kartkartėmis ją pašluostykite skudurėliu, sumirkytu acte.
Jeigu virtuvėje atsirado nemalonus kvapas, reikia įpilti į keptuvę šiek tiek acto ir palaikyti ją ant ugnies. Galima sudeginti džiovintą citrinos ar apelsino žievelę.
• Norėdami panaikinti nemalonų virtuvės kriauklės kvapą, nutekamąjį vamzdį ne rečiau kaip kartą per savaitę praplaukite verdančiu sodos tirpalu (2 šaukštai sodos vienam litrui vandens). Jei produktų spintelės vidus pradėjo pelyti, į ją įdėkite keletą kamparo rutuliukų – jis sugeria drėgmę.
• Kad termosas nebūtų priplėkęs, įberkite į jį du šaukštus ryžių, užpilkite šiltu vandeniu, uždenkite ir pakratykite, o paskui perplaukite karštu vandeniu. Galima paskalauti termosą vandeniu su actu (1 arbatinis šaukštelis stiklinei vandens).
Kad kambaryje išnyktų tabako kvapas, atverkite langą, sušlapinkite šaltu vandeniu kilpinį rankšluostį ir padėkite jį kambaryje. Šlapias rankšluostis gerai sugeria tabako kvapą. Jeigu į batus įsigėręs prakaito kvapas, pašluostykite juos iš vidaus skudurėliu, pamirkytu kalio permanganato tirpale.
Norėdami iš drabužių pašalinti naftalino ar kitų medžiagų, skirtų kandims naikinti, kvapą, padėkite spintoje šiek tiek sausų garstyčių miltelių.
• Norėdami pašalinti į rankas įsigėrusį svogūno kvapą, patrinkite tarp delnų garintos druskos, po to jas nuplaukite su muilu. Taip pat galima rankas patrinti actu. Jei į rankas įsigėręs česnako kvapas, patrinkite jas kavos tirščiais.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0