Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26

Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26

MOKEJIMAI.LT – pigiausi mokėjimo pavedimai Lietuvoje ir Europoje
Kaip naudotis banku nemokamai arba – Revolut
Kaip naudotis Smart-ID programėle
Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kaip atskirti padirbtus eurus

Jau kuris laikas vartotojams iš Lietuvos prieinamas Vokiškas bankas N26.  Tai dar vienas startupás, kiek anksčiau jau rašėme apie Revolut startuolį. Visai neseniai N 26 bankas paskelbė džiugią žinią  –  žengia į Lietuvą ir dar aštuonias naujas Europos šalis. Dabar savo paslaugas N 26 jau teikia:  Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Belgijoje, Suomijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje ir Slovėnijoje, jau anksčiau bendrovė veikė Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Graikijoje, Airijoje ir Slovakijoje.

Išmaniųjų telefonų vartotojų poreikiams pritaikytą pirmąjį Europoje mobilųjį banką įsteigusi N26 banko licenciją gavo liepos mėnesį ir aštuoniose rinkose jau turi 200 tūkst. klientų. Užuot pati kūrusi visus produktus, N26 bendradarbiauja su novatoriškiausiais viso pasaulio finansinių technologijų ir finansinių paslaugų teikėjais. Mobilusis bankas savo klientams, pavyzdžiui, siūlo galimybę naudojant savo išmanųjį telefoną vos per aštuonias minutes atsidaryti sąskaitą ir vykdyti momentinius pinigų pervedimus. Atsidarę sąskaitas N26 banko platformoje, klientai bankininkystės paslaugomis gali naudotis bet kur.

 

Patvirtinę tapatybę, iki 2017 m. vasario vartotojai galės nemokamai gauti „Mastercard“ kortelę, vėliau bus taikomas mokestis.

N26 klientai galės išsigryninti pinigus iš bet kurio bankomato. Per mėnesį leidžiama 5 kartus nemokamai išgryninti lėšas eurais, papildomi išsigryninimai apmokestinami po 2 Eur. Už pinigų išsigryninimą užsienio valiuta taikomas 1,7% mokestis. Perkant internetu bet kuria valiuta netaikomi papildomo keitimo mokesčiai, nurodo N26.

Tad banko siūlomos paslaugos labai panašios į UK startuolį Revolut, tačiau turi vieną esminį skirtumą, N 26 suteikia IBAN numerį.

n26 black x2 poster ret szcoft - ZinauKaip.lt

Užsisakiusieji N26 paslaugą „N26 Black“ už 5,9 Eur mėnesį mokestį papildomai gauna juodos spalvos „Mastercard“ kortelę, kelionių draudimą, išmanaus telefono draudimą vagystės atveju, metais ilgesnę garantiją įsigytiems pirkiniams, nemokamą lėšų išsigryninimą užsienio valiuta.

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino, kad iš Vokietijos priežiūros (BaFin) yra gavusi pranešimą apie banko N26 Bank GmbH ketinimą teikti paslaugas Lietuvoje.

Užsiregistruoti galite čia.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0