Kaip papuošti Kalėdų stalą

Kaip papuošti Kalėdų stalą

Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį
Kaip sumontuoti duris
Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?
Vieno kąsnio sumuštiniai
Purus, minkštas ir skanus varškės apkepas

Kalėdos yra vienas iš visų laukiamiausių švenčių. Tai laikas, kai susitinkame su šeima, giminėmis ir skiriame laiko nuoširdžiam bendravimui. Niekam ne paslaptis, jog per didžiąsias metų šventes mus aplanko gausybė svečių, na o norėdami juos sutikti taip, kaip pridera, stengiamės sukurti jaukią ir gražią aplinką. Per Kalėdas didžioji dalis laiko yra leidžiama sėdint prie stalo, tad būtent jo puošimas ir dekoravimas yra labai svarbus. Taigi, jei dar nežinote, kaip puošite savo namus per artėjančias Kalėdas ir norite sužinoti, kaip papuošti Kalėdų stalą, štai keli patarimai.

kaip-papuosti-kaledu-stala

Visų pirma apgalvokite, kokio akcento laikysitės. Spalva, puikus būdas stalą papuošti stilingai ir jaukiai. Nuotraukoje pateiktas pavyzdys, kaip raudona spalva gali virsti puikiu Kalėdų akcentu ir išlaikyti prabangą bei subtilumą.  Žinoma, persistengti nereikėtų, nes jei visa, kas yra ant stalo bus raudonos spalvos, galite tiesiog apsijuokti. Geriausia pasirinkti tik tam tikrus akcentus, kurie išsiskirs, na o visa kita palikti neutralios, baltos spalvos. Kairėje esančioje nuotraukoje pateikiamas paprastas pavyzdys, kuriame net ir Kalėdiniai eglutės papuošimai gali praversti stalo dekoracijoms. Svarbiausia pasinaudoti savo fantazija ir nebijoti eksperimentuoti.

 

kaip-papuosti-kaledu-stala2

 

Jei norite pasirodyti itin originalūs, stalo įrankius galite sudėti ne ant servetėlių, kaip yra įprasta, tačiau į kalėdines kojines. Jas galite pirktis, siūti ar net megzti, tai priklauso tik nuo jūsų sugebėjimų, biudžeto bei turimo laisvo laiko. Tai taps pagrindiniu stalo akcentu, kuris neliks nepastebėtas, na o jūs sulauksite didelio kiekio pagyrų. Nors Kalėdos ir nėra laikas puikuotis, tačiau kiekviena šeimininkė nori būti įvertinta už savo pastangas bei kūrybiškumą.

 

 

 

 

kaip-papuosti-kaledu-stala3

 

Galiausiai – žvakės. Be jų sunku įsivaizduoti šeimos vakarienę, na o ką jau kalbėti apie Kalėdas. Nuo seno teigiama, jog žvakės neša ramybę bei viltį, na o ši simbolika per didžiąsias metų šventes yra išties tinkama. Jei nežinote, kaip originaliai pateikti žvakes, pateiksime pasiūlymą. Jums prireiks kelių aukštų padėklo (jį turi bene kiekviena šeimininkė), įvairių dydžių kalėdinių žaisliukų bei derančios žvakės. Visus šiuos daiktus dėliokite ant padėklo taip, jog būtumėte patenkinti jo išvaizda, o žvakė lai puikuojasi viršuje. Šį padėklą pastatykite viduryje stalo ir jis taps puikiu Kalėdų akcentu. Tai nėra vienintelis būdas, kaip galima priderinti žvakes prie Kalėdinio stalo, tačiau jei ruošiatės paskutinę akimirką ir neturite jokių minčių, ši neužims daug laiko ir padės išsisukti iš situacijos.

 

Nors iki Kalėdų dar visas mėnuo, apsiruošti laiko lieka vis mažiau. Nepamirškite, jog paskutinėmis dienomis neturėsite pakankamai laiko, tad idėjas rinkitės jau dabar. Jei neturite jokių minčių, pateiksime keletą originalių staro dekoracijų idėjų:

kaip-papuosti-kaledu-stala4

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0