Kaip pasidaryti makiažo valiklį

Kaip pasidaryti makiažo valiklį

Kaip nustatyti veido formą
Kaip pasidaryti dūminį makiažą
Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą
Kaip pasidaryti katės akių makiažą
Kaip teisingai prisiklijuoti blakstienas

A kada bandėte suskaičiuoti, kiek per mėnesį išleidžiate pinigų grožio bei higienos priemonėms? Jei ne, nustebtumėte sužinoję, jog būtent taip kas mėnesį paleidžiate išties nemažą dalį savo pinigų. Gerai pagalvojus, nenuostabu, juk reikia pirkti įvairius kremus, kaukes, makiažo priemones, o po viso to ir valiklius joms nuvalyti. Šiai dienai vidutinė makiažo valiklio kaina siekia apie 20Lt, regis, ne tiek ir daug, tačiau ar nenorėtumėte pasinaudoti galimybe atsisakyti brangių priemonių ir pasidaryti makiažo valiklį tiesiog namuose? Jei taip, pateiksime itin paprastą ir greitą būdą.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Alavijų vandens (ar kitokio vandens, prisotinto vitaminais);
  • Alyvų aliejaus;
  • Plastikinio uždaromo indo.

[/list_style_star]

Šis makiažo valiklio receptas itin paprastas, supilkite alavijų vandenį (jį galite rasta  parduotuvėse ar vaistinėse) į tuščią plastikinį indą ir įpilkite aštuntadalį alyvų aliejais. Turėtumėte pastebėti, jog aliejus ir vanduo nesusimaišo, aliejus lieka plūduriuoti viršuje. Taip yra dėl to, jog jis žymiai lengvesnis. Žinoma, tai naudoti valiklį nebūtų veiksminga, nes ant vatelės patektų tik aliejus, tad prieš naudojant, gerai suplakite buteliuką ir nedelsiant suvilgykite vatelę. Tuomet ją lengvai prispauskite prie akies ir palaikykite kelias sekundes. Vėliau pamažu valykite makiažą, turėtumėte pastebėti, jog jūsų sukurtas mišinys paveikia makiažą ir pastarasis nusivalo be didelių pastangų.

Jei jūsų oda riebi ir galvojate, jog ši priemonė jums netinka, neapsigaukite. Aliejus drėkina jūsų odą, ir tiesiog palaiko natūralią aliejaus pusiausvyrą jūsų odoje. Taip pat aliejus pasižymi tuo, jog neužkemša porų, švelnina ir minkština odą. Šis makiažo valiklis tinka ir jautriai, chemikalams alergiškai odai.

Daugiau informacijos video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0