Kaip pašalinti inkštirus

Kaip pašalinti inkštirus

Kaip užsiauginti nagus
Kaip pašalinti raukšles
Kaip prižiūrėti pėdas
Kaip užsiauginti sveikus plaukus
Kaip vartoti ir kuo naudinga – Ciberžolė

Kiekviena mergina ar moteris nori, jog jos oda būtų lygi ir graži. Nesvarbu, jog šiomis dienomis gausu makiažo priemonių, kurios gali padėti paslėpti nepageidaujamus trūkumus. Spuogai bei inkštirai yra bene didžiausi veido odos priešai. Jais skundžiasi ne tik jaunos merginos, tačiau taip pat ir vyresnio amžiaus moterys. Jų kilmė gali būti įvairi, tad jei nežinoti tikrosios priežasties, pinigai skirtingos priemonėms, gali būti metami lyg į balą. Visgi, nepamirškite, jog esama ir namų gamybos priemonių, kurios gali padėti išspręsti šias problemas. Taigi, jei susidomėjote ir norite sužinoti daugiau, štai keli receptai, kuriuos verta išbandyti.

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Pirmoji priemonė – sodos prausiklis

Jo gamybai jums reikės nerafinuoto medaus (kuo natūralesnio) bei sodos. Sumaišykite po arbatinį šaukštelį šių ingridientų ir naudokite kaip prausiklį. Soda bus lyg šveičiamieji grūdeliai, kurie padės atkimšti poras bei išvalys jūsų veido odą. Žinoma, nepersistenkite su šveitimu. Atlikite švelnius sukamuosius judesius. jei jūsų oda spuoguota, veido šveitikliai nėra rekomenduojami.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Antroji priemonė – druskos prausiklis

Šio prausiklio gamybai jums reikės druskos ir jau naudojamo šveitiklio arba medaus. Sumaišykite ingridientus lygiomis dalimis ir švelniai atlikite veido šveitimą. Procedūrą kartokite kelis kartus per savaitę.

Taip pat stebėkite savo mitybą. Jei nuolatos valgote daug aštraus, riebaus arba saldaus maisto, vartojate alkoholį, nesistebėkite, jog užsikemša jūsų veido poros! Veido garinimas ir inkštirų spaudymas – nėra tinkamas pasirinkimas. Tai gali tik padidinti inkštirų plitimą bei palikti nemalonius randus. Nepamirškite, jog jūsų tikslas turėti gražią veido odą, o ne bėrimus ar randus. Jei niekaip neįveikiate šios problemos ir ji jums kelia diskomfortą – kreipkitės į dermatologą.

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar

    O man nieks nepadeda… ko tik nebandziau ir veido valymus daryti ir sveitiklius ir maitintis sveikai

  • comment-avatar
    spuogai Prieš 5 metai

    Būtinai išbandysiu sodos prausiklį. Esu nemažai apie jį girdėjusi, tad bus labai įdomu išbandyti. Tikiuosi, jis bus veiksmingas, nes veido spuogai gadina gyvenimo kokybę itin smarkiai.

DISQUS: 0