Kaip šukuotis vasarą

Kaip šukuotis vasarą

Kaip susipinti prancūzišką kasą
Kaip pagreitinti plaukų augimą
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą
Kaip pasidaryti kaspiną iš plaukų
Kaip pasidaryti plaukų laką namuose

Regis kiekvienas mūsų be paliovos laukia vasaros. Po šaltos žiemos bei drėgno pavasario taip norisi šilumos, saulės ir, žinoma, atostogų! Visgi, taip laukti karščiai kartais tampa tiesiog nepakeliami. Tokiomis dienomis vieni mirksta vandens telkiniuose, kiti bando atsivėsinti šaltais gėrimais ir ledais, tačiau ką daryti kai tenka keliauti į darbą? Šioje situacija kondicionierius ne visada gali išgelbėti, mat karštis mieste po truputį alina visus. Tai ypač pastebi merginos, kurios turi ilgus plaukus. Pastarieji be galo gražu ir moteriška, tačiau karštą vasaros dieną tai tampa diskomfortu. Visgi, jums nereikia kankintis, mat esama puikių šukuosenų, kurios ne tik padeda išsivaduoti iš karščio, tačiau ir atrodo įspūdingai. Štai keletas jų.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Kasos

Greičiausiai kiekviena mergina pamena, kai einant į mokyklą mama pindavo plaukus tam, jog pastarieji nekristų į plaukus ir netrukdytų žaisti. Tai senas, tačiau laiko patikrintas metodas. Tik nemanykite, jog susipynusios plaukus atrodysite nuobodžiai ar senoviškai. Įvairūs pynimai šį sezoną yra itin madingi, tai pastebi visi mados ekspertai. Jei norite paįvairinti paprastus pynimus – perkurkite juos savaip. Paprastą eglutę pinkite ne nuo viršaus, o nuo vidurio. Taip pat galite pinti šonu. Tai atrodys išskirtinai, o jūs jausitės lengvai.

kaip-sukuotis-vasara1

 

 

 

 

 

 

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Uodegos

Tai viena paprasčiausių bei labiausiai tinkančių šukuosenų vasarai. Susirišus plaukus į uodegą pastarieji leidžia kaklo odai kvėpuoti bei taip mažina juntamą karštį. Uodegos gali būti paprastos arba komponuojamos su įvairiais pynimais. Jums tereikia supinti viršugalvį ir priėjus pakaušį – sutvirtinti plaukus guma ar kaspinu. Štai keli populiariausi variantai, kaip galima gražiai susirišti plaukus į uodegą.

kaip-sukuotis-vasara2

 

 

 

 

 

 

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Kuodukai

Pastarieji tinkami tiek kiekvienai dienai, tiek prabangiam vakarui. Juos galima sukurti taip, jog atrodytų nepriekaištingai arba nerūpestingai. Viskas priklauso nuo to, kokį rezultatą norite išgauti. Norint pasidaryti gražų kuodą jums reikia vos kelių minučių, na o tai puikus aspektas jei ruošiatės į darbą mokyklą ar net vakarėlį. Kuodas gali būti rišamas žemai arba aukštai. Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo aukšti kuodai, tačiau jūs turite atrasti stilių, tinkantį būtent jums. Stenkitės eksperimentuoti bei atrasti, kas jums tinka geriausiai. Ši šukuosena padės išsigelbėti nuo varginančio karščio, na o aplinkiniai pastebės jūsų išraiškingus veido bruožus. Štai keli skirtingų kuodų pavyzdžiai.

kaip-sukuotis-vasara3

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: