Kaip pasidaryti plaukų laką namuose

Kaip pasidaryti plaukų laką namuose

Kaip kovoti prieš langų rasojimą
Kaip išvalyti šaldytuvą ir panaikinti nemalonų kvapą?
Kaip lengvai išimti vyšnių kauliukus
Ruošiatės kelionei automobiliu? Nepamirškite šių daiktų
Tinkamas Dirvožemio rūgštingumas Ph

Šiais laikais tapo itin madinga rinktis ekologiškus produktus. Žmonės ėmė kreipti dėmesį ne tik į maisto produktų sudėtį, tačiau taip pat į plaukų priežiūros priemonių ingridientus. Žinoma, viskas ką naudojame kasdieniniame gyvenime turi įtakos mūsų kūnui bei sveikatai, tad verta rinktis kuo natūralesnius produktus. Parduotuvių lentynose ėmė atsirasti vis daugiau prekių, kurių užrašai teigia, jog tai ekologiška prekė. Visgi, ar tai gali būti tiesa? Tam, kad prekė turėtų pakankamai ilga galiojimo laiką, dažniausiai jos sudėtis yra papildomai chemikalais, na o jų mes ir stengiamės išvengti. Taip pat, ekologiškų produktų linijos pasižymi ženkliai aukštesnėmis kainomis, kurios, tenka pripažinti, yra prieinamos ne kiekvieno kišenei. Gera žinia ta, jog dažniausiai galima visus naudojamus produktus pasigaminti tiesiog namuose. Visa tai nereikalauja didelių investicijų ar laiko, tad galite tai drąsiai išbandyti jau dabar.Šį kartą pateiksime informacijos, kaip pasigaminti plaukų laką.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Cukraus;
  • Vandens;
  • Arbatinio šaukštelio;
  • Purškiančio buteliuko.

[/list_style_star]

Visų pirma, užvirkite pusę stiklinės vandens (~100ml). Užvirus vandeniui į jį įberkite tris arbatinius šaukštelius cukraus. Galite naudoti kokį tik norite cukrų, tačiau jei siekiate išgauti patį natūraliausią produktą,- naudokite rudąjį cukrų. Taip pat turėtumėte žinoti, jog naudojamo cukraus kiekis priklauso nuo to, kokio stiprumo fiksacijos plaukų laką norite išgauti. Naudojant tris arbatinius šaukštelius cukraus, jums išeis vidutinio stiprumo plaukų lakas. Taigi, įbėrus cukrų viską gerai išmaišykite ir pavirkite kelias minutes, kol cukrus visiškai ištirps. Tada supilkite skystį į buteliuką ir pastarąjį įdėkite į šaldytuvą tam, kad jis atvėstų.

[attention] Įsitikinkite, jog jūsų naudojamas buteliukas purškia tolygiai ir ne per didele srove. Priešingu atveju galite sugadinti norimą šukuoseną.[/attention]

Naudojimas:

Turint omenyje tai, jog jūsų pagamintas plaukų lakas yra visiškai natūralus, jo naudojimo technika yra šiek tiek kitokia. Plaukus purškite pakopomis. Supurškite šukuoseną vieną kartą, palaukite kol plaukai pradžius ir purškite antrą kartą. Procesą galite kartoti tol, kol išgausite norimą fiksaciją.

Šio plaukų lako galiojimo laikas yra viena savaitė. Po jos, visą procesą turėtumėte kartoti. Žinom,a jei norite prailginti plaukų lako galiojimo laiką, galite į buteliuką įpilti valgomą šaukštą degtinės. Taip produktas galios dvi savaites.

Gamybos procesą galite stebėti ir video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1