Kaip natūraliai išbalinti dantis

Kaip natūraliai išbalinti dantis

Navitel T500 – ne tik planšetinis kompiuteris
Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną
Kaip auginti trešnes
Kaip vėdinti garažą
Kaip įveikti mėšlungi

Dantų balinimas – tai klausimas, kuris visada buvo ir bus aktualus. Šiais laikais yra sukurta begalės pecialių priemonių bei dantų pastų, kurio, kaip teigia gamintojai, padeda išbalinti dantis. Visgi, šį kartą siūlome nupulti pirkti cheminių priemonę, o išbandyti nuo seno žinomus liaudiškus metodus. Taigi, pateiksime keletą jų:

 

 

 

 

Visų pirma, įpraskite gėrimams naudoti šiaudelį. Tai itin veiksminga priemonė, mat daugelis skysčių kuriuos vartojame kasdien (pvz. kava, arbata, sultys, vaisvandeniai ir t.t.) turi dažomųjų savybių, kurios sukelia dantų patamsėjimą. Taigi, norėdami apsaugoti savo dantis – visada naudokitės šiaudeliu!

Strawberrys

 

Nepamirškite, jog kai kurie vaisiai ir daržovės savo sudėtyje turi balinančių savybių, tad juos taip pat galima naudoti, norint natūraliai išsibaltinti dantis:[list_style_star]

  • Braškės – sutrinkite braškes į tyrę ir, naudodami atskirą dantų šepetėlį, ja išsivalykite dantis. Po šio proceso būtina išsivalyti dantis su įprasta dantų pasta.
  • Apelsinai – dantų balinimui jums prireiks tik jų žievelių. Suvalgius apelsiną neišmeskite žievės, trinkite jos minkštąją dalį į dantis, o po to išsivalykite dantų pasta.
  • Balinančių savybių turinčios daržovės: agurkai, brokoliai, salierai, morkos.

[/list_style_star]

 

 

Moksliniai tyrimai nustatė, jog pienas, suris ir jogurtas savo sudėtyje turi veikliųjų medžiagų, kurios stiprina dantis bei emalį. Taigi, naudodami šiuos produktus ir stiprindami dantis, turėsite daug daugiau šansų džiaugtis sveikais ir baltais dantimis!

Klabant apie dantų balinimą, būtina išskirti dantų valymo šepetėliu bei siūlu svarbą. Tik naudodami šias priemones ryte ir vakare, galėsite užtikrinti, jog pašalinti maisto likučiai nesukels dantų patamsėjimo. Šis patarimas galioja tiek balinantiems dantis cheminiais tiek natūraliais būdais.

kaip-naturaliai-isbalinti-dantis5

 

Galiausiai, vienas labiausiai paplitusių dantų balinimo metodų – soda. Šis būdas buvo naudojamas dar prieš tai, kai buvo išrasta dantų pasta. Yra žinoma keletas būdų, kaip balinti dantis, naudojant sodą:[list_style_star]

  • Sumaišius sodą,vandenį ir žiupsnelį druskos;
  • Sumaišius sodą ir apelsinų sultis;
  • Sumaišius sodą ir citrinos sultis.

[/list_style_star]

Paruoštą masę naudokite kaip įprastą dantų pastą, tik su kitu šepetėliu. Išsivalius dantis su soda, būtina pašalinti sodos likučius iš burnos, tai galima padaryti valant dantis įprasta dantų pasta ar skalaujant vandeniu. Taip pat nepamirškite, jog šį procesą galima kartoti daugiausiai kartą arba du per savaitę, priešingu atveju – tai gali pakenkti jūsų dantims.

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: