7 patarimai, kaip suvilioti vyrą ne vienai nakčiai

7 patarimai, kaip suvilioti vyrą ne vienai nakčiai

Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną
Kaip pasidaryti plaukų laką namuose
Kaip natūraliai išbalinti dantis
Kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių
Kaip numalšinti danties skausmą

Vienos moterys tartum savaime moka viliojimo meno, o kitos, kad ir kiek pastangų deda, vis vien sunkiai pasiekia tikslą. Viešojoje erdvėje galima rasti įvairių patarimų, kaip sugundyti vyrą. Vis dėlto rezultatas dažniausiai nuvilia ir yra trumpalaikis. Trokštant išlaikyti susižavėjimą, verta pasinaudoti sumanesnėmis, geriau apgalvotomis gudrybėmis.

7 patarimai, kaip pasiekti tikslą

 Egzistuoja skirtingi viliojimo aspektai – nuo psichologinių iki išvaizdos triukų. Seksualus apatinis trikotažas gali tapti šio meno pradžia. Moteris, kuri skiria daugiau dėmesio šiam pirkiniui, dažniausiai ir pati jaučiasi seksualesnė. Vis dėlto yra ir daugiau būdų, kaip išlaikyti norimo vyro dėmesį.

  1. Atrodykite seksualiai. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, rinkitės raudonus drabužius. Jei Jums ši spalva nelabai tinka, rinktis galite ir ryškesnės spalvos lūpdažį. Svarbiausia, kad raudonas atspalvis tiktų prie Jūsų odos tono, stiliaus. Vyrai paprastai į pasimatymus kviečia tas moteris, kurios tartum savaime dvelkia seksualumu. Siekis tai paryškinti neturi savyje nieko blogo.

 

  1. Nenuleiskite žvilgsnio. Drovios mergaitės nebūtinai yra vyrų siekiamybė. Būtent žvilgsniu galima pradėti komunikaciją, todėl stenkitės išlaikyti akių kontaktą. Seksualus apatinis trikotažas žaidžiant šį viliojimo žaidimą gali suteikti papildomo pasitikėjimo savimi. Moterys, kurios sugeba kontroliuoti savo mimiką, balsą ir kūną, iš karto atkreipia į save dėmesį. Jei nepasitikite savimi, galite šią būseną įsivaizduoti, vaidinti tol, kol ji taps įprasta, normali.

 

  1. Pasiruoškite tam psichologiškai. Jei jau esate pasimatyme ar vakarėlyje, nusiteikite linksmai ir pamirškite visus rūpesčius, nerimą. Svarbiausia – mėgautis flirtu ir jokiu būdu nemąstyti apie tai, ko Jums trūksta, kad taptumėte tobula. Santykių ekspertai pataria kalbant apie save rinktis esamąjį laiką. Apibūdinkite save taip, lyg būtumėte geriausia draugė.

 

  1. Duokite vyrui erdvės. Jei norite, kad vyras skirtų Jums daugiau dėmesio, suteikite jam erdvės, kad jis tai galėtų padaryti pats. Užsukus pas jį, seksualus apatinis trikotažas gali nudžiuginti daug labiau nei klausimai apie tai, kaip praėjo jo diena. Svarbu suprasti, kad tai – ne ignoravimas. Juk dėmesį galima parodyti ir kitokiais būdais – prisiliečiant ar paduodant gėrimą.

 

  1. Jei pasimatymas vyksta Jūsų namuose, pagaminkite vakarienę. Žvakės, rami muzika ir gėlės skamba geriau nei įprasta vakarienė prie televizoriaus. Nuotaikai palaikyti galite įsipilti taurę vyno, tačiau rekomenduotina jausti saiką, net jei ir jaučiate įtampą. Juk apgirtusi mergina neprimena patraukliausios moters paveikslo. Nuotaikos paįvairinimui rinkitės maistą, kurį galima imti pirštais, dalintis juo.

 

  1. Mylėkite save. Nors dauguma patarimų skirti vyrui sužavėti, viskas prasideda nuo Jūsų pačios. Seksualus apatinis trikotažas yra pirmiausia dovana sau, ir tik vėliau – gundymo priemonė. Be meilės sau, Jums gali sunkiai sektis išlaikyti ryšį su kitu žmogumi. Vyras neturėtų tapti Jūsų pasaulio ašimi: turėkite savo pomėgių ir ritualų. Tokiu būdu netapsite priklausoma nuo jo dėmesio.

 

  1. Būkite atvira ir nuoširdi tiek sau, tiek jam. Vyro trūkumai negali būti pataisyti. Mokykitės „susidraugauti“ su tuo, kad jis dažniausiai pavėluoja 5 minutes į pasimatymus, nepastebi Jūsų naujos šukuosenos ar nėra ypač tvarkingas. Juk ydų turi visi. Nors fizinė trauka ir yra svarbi santykių ypatybė, tikrieji santykiai prasideda ieškant kompromisų ir nesistengiant pakeisti savo antrosios pusės.

 

Ne visi patarimai Jums gali būti tinkami. Naudodamasi jais per prievartą, rezultatu galite išties nusivilti. Stenkitės išlikti natūrali ir paprasta. Būtent nuoširdus pašnekesys gali tapti sėkmingų santykių pradžia.

Nuolatinės pastangos – raktas į vyro širdį

Tam, kad išmoktumėte gundymo meno, reikia įdėti pastangų. Prireikti gali tiek išorinio, tiek psichologinio pasiruošimo. Net jei jau turite nuolatinį draugą, vertėtų nepamiršti šio meno ir skirti laiko vilionėms, traukos išlaikymui kiekvieną dieną. Naujas seksualus apatinis trikotažas, spontaniški poelgiai jam ne tik patiks, bet ir suteiks santykiams įvairovės.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: