Kaip skardinių tvorų privalumai palengvina gyvenimą?

Kaip skardinių tvorų privalumai palengvina gyvenimą?

Kaip ir kokius prieskonius auginame ant palangės
Kaip ir kada geriausia varvinti sulą
Kaip išlaikyti obuolius per žiemą
Kaip sodinti, auginti ir panaudoti špinatus
Kaip sodinti pomidorus | Pomidorų auginimas

Nuo senų laikų skardinės tvoros buvo vertinamos dėl savo ilgaamžiškumo, deja, ne visada jos buvo prieinamos platesniam namų šeimininkų ratui. Tačiau  vystantis ir tobulėjant metalo apdirbimo technologijoms, skardinės tvoralentės dabar patenka į akiratį ne tik kaip patvarios, tačiau ir kaip ekonomiškos konstrukcijos tvoros statybai.

Pabandykite plačiau apžvelgti šiuolaikines skardines tvoras ir kokie jų privalumai palengvina gyvenimą namų šeimininkams.

Skardinės tvoralentės – ilgaamžiškas pasirinkimas

Iš skardinių tvoralenčių pastatyta tvora yra laikoma ilgaamže. Taip yra dėl kelių priežasčių.

  • Skardinės tvoralentės specialiai paruošiamos – jos būna cinkuojamos, dažomos gamyklose milteliniu dažymo būdu, todėl jų danga yra apsaugota nuo UV spindulių ir korozijos. Tai reiškia, jog spalva neblunka bei tvora nerūdija.
  • Tvoralentėms nereikalinga ypatinga priežiūra. Jų nereikia kasmet perdažyti kaip esant medinei tvorai. Perdažyti galima tik tuomet kai norima pakeisti tvoros spalvą, pasikeitus madai ar norint pritaikyti prie kitų eksterjero elementų.
  • Skardinės tvoros yra tvirtos ir dėl atmosferos bei aplinkos pokyčių nesilanksto, netrūkinėja bei neatsiranda kiti matomi jų defektai.
  • Estetiškai patrauklios tvoros, nes egzistuoja begalės ornamentinės puošybos pasirinkimų bei plati spalvinė gama.

Taigi, pasirinkus skardines tvoralentes galima bus ilgam pamiršti apie tvorą – ji tiesiog džiugins ir atliks savo funkciją daugelį metų.

Lengvas montavimas

Skardinės tvoralentės yra itin lengvai bei greitai montuojamos, todėl nesukelia vargo net ir tiems, kurie nėra patyrę tvorų montuotojai. Montuoti gali ir vienas žmogus, pagalbininkas laikymui ar kitiems darbams nėra būtinas.

Pagal jūsų sklypo išmatavimus gamykloje paruošiamos konkretaus dydžio tvoralentės, tad jų nereikia karpyti, pjaustyti ar kitaip ruošti prieš pat montuojant. Tereikia tik imti ir montuoti. Per valandą laiko galima sumontuoti 2-3 tarpus tarp stulpų, tad priklausomai nuo sklypo ploto bei besidarbuojančių žmonių, tvora gali būti užtverta per 1-3 dienas.

Estetiškas vaizdas

Kuomet kalbama apie skardą, dalis žmonių įsivaizduoju pilką, pliką skardą, tokią iš kurios dešimtmečius atgal darydavo lietvamzdžius. Tačiau jei pažvelgsite į šiuolaikinių tvoralenčių pavyzdžius, pamatysite, jog tai itin estetiškai atrodantis gaminys.

Tvoralentės yra dažomos milteliniu būdu gamykloje praktiškai visomis įmanomomis spalvomis, tad tikrai rasite sau patinkančią. Dažyta gali būti matiniu būdu (atrodo panašiai kaip dengta žėručiu) arba paviršius gali būti lygus ir spindintis.

Pats tvoralenčių dydis taip pat gali būti skirtingas, priklausomai nuo poreikių ir pageidavimų. Tuo tarpu ilgis supjaunamas pagal jūsų sklypo išmatavimus. Pačios tvoralentės būti įvairiai išlankstytos, egzistuoja daugybė ornamentinės puošybos pasirinkimų.

Nepamirškime ir to, kad tvoralentės gali būti montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Pasirinkimas priklauso nuo to kokie šalia yra keliai. Jei šalia yra asfaltuotas arba grįstas trinkelėmis kelias, galima rinktis horizontalią tvorą, nes ant jos pateks mažiau dulkių. Tačiau universalesnis variantas yra vertikaliai montuojamos tvoralentės, nes jas lengviau nuplauna lietus.

Turint omeny visus šiuos pasirinkimus, tikrai galima išsirinkti ir susikomplektuoti unikalią tvorą, kuri bus ne tik ilgaamžė, bet ir estetiškai patraukli.

Ir pabaigai.

Paprastai renkantis iš ko galėtų būti pagaminta tvora, atsižvelgiama į pagrindinius kriterijus – patvarumą, kainą ir estetinę išvaizdą. Skardinės tvoralentės atitinka visus šiuos kriterijus, todėl jei kaip tik renkatės tvorą savo namams – metas atkreipti dėmesį būtent į skardines tvoralentes.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: