Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais

Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais

Kaip išsirinkti laikrodį
Kaip susipinti gėlių vainiką
Kaip apsirengti rugsėjo pirmąją
Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?
Rankovių tatuiruotės vyrams

Mergina su aukštakulniais visada patraukia aplinkinių dėmesį. Aukšti batai yra ne tik madingi, tačiau priverčia moteris atrodyti aukštesnes ir taip sukuria nepriekaištingą išvaizdą. Žinoma, vaikščiojimas su aukštakulniais ne visada yra malonus. Tik pagalvokite, jei važinėjate viešuoju transportu ar pėsčiomis įveikiate dideles distancijas, jūsų kojos gali lengvai pavargti. Visgi, kojų nuovargis ne visada priklauso nuo aukštakulnių. Tam neretai įtakos turi ir gebėjimas jais vaikščioti. Galbūt kai kuriems atrodo, jog tai nėra labai sudėtinga, tačiau neskubėkite susidaryti nuomonės. Bene kiekviena mergina, dėvinti aukštus batus, yra bent kartą suklupusi. Tai natūralu, tačiau kai kurios moterys net ir po ilgų bandymų vis dar nepripranta prie tokio stiliaus batų ir klupčioja kaskart juos dėvėdamos. Taigi, jei norite to išvengti, štai keli patarimai, kurie padės išmokti vaikščioti aukštakulniais visose situacijose bei apsaugos nuo nemalonių situacijų.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma turėtumėte žinoti, jog vaikštant su aukštakulniais bateliais, kojas reikia dėti nuo kulno (ne nuo pirštų!) ir vieną paskui kitą. Geriausia praktika – vaikščioti tiesia linija. Jei gerai įsisavinsite šią eiseną, jūsų žingsniai atrodys grakštūs o klubai linguos lyg modelio. Atrodysite seksualiai ir žavingai.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Grakštumas – jūsų ginklas. Nesistenkite vaikščioti taip, jog jūsų kulniuko dūžius girdėtų aplinkiniai. Šis garsas turi būti lengvas ir subtilus, tad geriausia mokytis ant medinių grindų. Taip išmoksite kontroliuoti savo eiseną ir praktikuositės grakštumo. Žinoma, kai kurie batai yra itin sunkūs ir natūraliai sukelia daug garso, tad jei norite to išvengti, nedėvėkite jų biurų patalpose ar mokyklose, kur itin gera akustika. Atminkite, jog norite, kad būtumėte pastebėta dėl to KAIP vaikštote, o dėl garso, kurį sukeliate.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Jei planuojate pirmą kartą užsidėti aukštakulnius – nepersistenkite. Geriausia pasirinkti vidutinio dydžio kulną ir praktikuotis su juo, o ne dėvėti 12cm gigantus ir klupčioti kiekviename žingsnyje. Pradėkite mokytis nuo nedidelių žingsneliu ir po truputį greitinkite. Kai pajusite, jog puikiai įvaldėte visus vaikščiojimo principu – galite išmėginti ir aukštesnius kulnus.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Vaikščioti aukštakulniais gatvėmis yra niekis, palyginus su laiptais. Greičiausiai kiekviena mergina bijo, jog susidurs su situacija, kai lipdama žemyn laiptais suklups ir nukris žemyn. Visgi, to bijoti neturėtumėte. Svarbiausiai leistis lėtai, laikyti pusiausvyrą ir laikytis už turėklų. Juk pastarieji tam ir yra skirti!

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Vaikščioti ant akmeninės ar plytų dangos yra taip pat gana sudėtinga. Kodėl? Dažniausiai tokiame paviršiuje įstringa kulniukas, tad dedant kiekvieną žingsnį turite apgalvoti, kurioje vietoje atsidurs jūsų kulnas. Jei nenorite varginti, rinkitės storesnius kulnus. Tokiu būdu jausitės drąsiai ir išvengsite nemalonių situacijų.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Slidžios grindys – dar vienas aukštakulnių priešas. Ant tokio paviršiaus parkristi gali net ir didžiausia profesionalė. Taigi, jei atsidūrėte aplinkoje, kur reikia vaikščioti itin slidžiu paviršiumi – judėkite lėtai, mažais žingsneliais. Šioje vietoje derėtų pamiršti taisyklę vaikščioti nuo kulno ir statyti visą pėdą vienu metu. Tai įgausite daugiau pusiausvyros.

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Dažnai pasitaiko situacijų, kai rinkdamosi, kokius batus dėvėti, tiksliai nežinome kur atsidursime dienos eigoje. Žinoma, tai niekis jei dėvite plokščiapadžius, tačiau ką daryti jei esate su aukštakulniais ir turite vaikščioti ant žolės? Tokiu atveju visą svorį perkelkite ant pirštų galiukų ir kulnu prilieskite žemę tik simboliškai. Jei vaikščiosite šiuo būdu, jūsų kulnas niekada neįsmigs į žemę!

Daugiau informacijos ir patarimų video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0