Kokiais kriterijais vadovaujantis rinktis apatinį trikotažą

Kokiais kriterijais vadovaujantis rinktis apatinį trikotažą

Kaip išsirinkti gartraukį
Kaip išsirinkti tinkamus minkštus svetainės baldus
Kaip išsirinkti gerą vyną
Kaip išsirinkti dūmų detektorių
Kaip susirasti programuotojų komandą elektroninei parduotuvei sukurti

Apatiniai – arčiausiai kūno esantys drabužiai, daugelio pavadinami ir antra oda, todėl juos rinktis reikėtų itin atidžiai. Netinkamas apatinis trikotažas gali spausti, veržti, įsirėžti į odą, varžyti judesius ir net prislopinti pasitikėjimą savimi. Todėl viena pagrindinių užduočių panorus įsigyti naujų apatinių drabužių – tiksliai sužinoti savo dydį pagal internete pateiktas dydžių lenteles ar tiesiog matuojantis. Pagal kokius dar kriterijus reikėtų rinktis apatinius drabužius?

Pagal spalvą

Universaliausios apatinių drabužių spalvos – balta, juoda ir kūno. Būtinai įsigykite kūno spalvos apatinių drabužėlių, kurie tiks po bet kokio atspalvio apranga. Nebijokite ir ryškesnių atspalvių apatinių, o jei, pavyzdžiui, vilksitės spalvingą palaidinę ar spalvingas kelnes, apatiniai turėtų atkartoti vieną iš drabužio pagrindinių spalvų.

Pagal metų laiką

Žiemą renkamės šiltesnius, masyvesnius apatinius drabužėlius – apatines palaidines, pailgintas liemenį dengiančias liemenėles, liemenėles su pakietinimais, šortukų tipo kelnaites, bodžius. Bodžiai, arba kitaip – glaustinukės, triko – vieni populiariausių ir seksualiausių moteriškų apatinių drabužėlių. Šis drabužis puikiai priglunda prie kūno paryškindamas privalumus ir maskuodamas nedidelius trūkumus.

Vasarai labiau tiks kelnaitės su juostele, nėriniuotos permatomos liemenėlės, kad būtų vėsiau ir apatinis trikotažas ne taip matytųsi po lengvais drabužiais.

Pagal medžiagą, iš kurios apatinukai pasiūti

Apatinius galima rinktis ir pagal audinio tipą. Vieni populiariausių – medvilniniai apatiniai. Medvilnė yra lengva, tvirta, laidi orui, minkšta. Tiesa, daugeliui susidaręs stereotipas, kas medvilninės kelnaitės ne tokios seksualios, kaip pasiūtos iš sintetinių pluoštų. Tačiau šiandien rinkoje galima rasti labai elegantiškų, nė kiek sintetiniams grožiu nenusileidžiančių medvilninių apatinių.

Poliesteris, poliamidas ir pan. – sintetiniai, tačiau patvarūs, greitai džiūstantys, gerai drėgmę išgarinantys, ilgai nenusidėvintys pluoštai. Įvairių pluoštų savybes pagerina ir tamprumo audiniui suteikia elastanas (laikra).

Pagal kainą

Įprastose fizinėse ir elektroninėse parduotuvėse galima įsigyti apatinių drabužėlių komplektų, kainuojančių vos po kelis eurus. Tačiau žema kaina žavėtis nepatariame – pigūs apatinukai greitai išblunka, išsitampo ir visais kitais įmanomais būdais praranda pirminę savo išvaizdą. Tad jei nenorite veltui išleisti pinigų, iš karto rinkitės patikimų gamintojų ir patikimų prekės ženklų apatinius.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0