Analiniai lubrikantai: kokie yra geriausi?

Analiniai lubrikantai: kokie yra geriausi?

Kaip nusimegzti kojines
Kaip surasti daug grybų
Kaip nustatyti odos tipą
Kaip apsisaugoti nuo uodų
Kaip sode išnaikinti sraiges ir šliužus

Analinė zona gali būti paruošiama seksui ar kitiems meilės žaidimams tik dirbtinai ją sudrėkinant, t. y. naudojant analinius lubrikantus. Tai yra būtinas ir vienas iš pagrindinių malonaus analinio sekso atributų. Išangės sienelės yra labai plonos, todėl lubrikantas gali padėti išlaikyti jas sudrėkintas ir slidžias, taip pat gali labai sumažinti išangės traumų (įpjovimų, įplyšimų, įtrūkimų) tikimybę, kuri kartu padidina ir riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Kokybiški analiniai lubrikantai užtikrina saugumą ir dar didesnį malonumą. Apsilankykite sekso prekių parduotuvėje Aistra.eu ir išsirinkite jūsų poreikius geriausiai atitinkantį lubrikantą.

Analiniai lubrikantai: kokių vengti?

Išmonės, kaip sekso žaidimus padaryti malonesnius, žmonėms netrūksta. Tačiau ne visi naudojami metodai yra geri. Seilės neturėtų būti laikomos analiniu lubrikantu ir jų geriau vengti, nes jos gali sukelti daugiau žalos, nei naudos. Seilės sausina odą ir ši tampa mažiau elastinga. Taip pat analiniams žaidimams ne itin rekomenduojama naudoti šildančius ir vėsinančius lubrikantus – jie tiesiog nėra skirti analiniam seksui. Analiniam seksui geriau nesirinkti ir jautrumą mažinančių lubrikantų, nebent turite išskirtinių poreikių. Tad ką ir kada geriausia rinktis?

Lubrikantai, pagaminti vandens pagrindu. Jie yra visiškai saugūs naudoti su prezervatyvais ir suteikia slidumo, kurio trokšta dauguma analiniu seksu užsiimančių žmonių. Tačiau kadangi organizmas labai lengvai sugeria vandenį, net ir geriausias vandens pagrindo lubrikantas turi tendenciją greitai išdžiūti ir jį reikia tepti nuolat. Didžiausi šio lubrikanto privalumai: slidi tekstūra ir idealus pasirinkimas sekso žaislams. Be to, vandens pagrindu pagaminti lubrikantai dažnai yra vienas iš pigesnių pasirinkimų, todėl rūšių yra bene daugiausia.

Lubrikantai, pagaminti silikono pagrindu. Jie dažniausiai rekomenduojami analiniams lytiniams santykiams, nes suteikia glotnumo pojūtį ir yra ilgiau išliekantys (nesugeriami taip, kaip lubrikantai vandens pagrindu). Šiuos lubrikantus saugu naudoti su tam tikros rūšies prezervatyvais, tačiau juos sunkiau valyti ir jie gali palikti dėmių ant patalynės. Silikono pagrindu pagamintas lubrikantas yra hipoalergiškas, todėl visiškai nekenkia odai; jį gali naudoti jautrūs ar alergiški žmonės. Silikoniniai lubrikantai idealiai tinka ir meilės žaidimams duše, bet ne visada tinka naudoti su sekso žaislais (nebent tai nurodyta gaminio etiketėje, kurią visuomet prieš naudojimą rekomenduojama įdėmiai perskaityti).

Lubrikantai, pagaminti vandens ir silikono pagrindu. Jie lengviau valomi, nei silikoniniai lubrikantai, tačiau mažiau glotnūs. Pagrindiniai šios rūšies lubrikanto pranašumai: puikios tekstūros, greitai neišdžiūsta ir tinka naudoti su daugeliu sekso žaislų.

Analiniai lubrikantai: kada juos naudoti?

Atvejų, kada naudoti analinius lubrikantus, yra daug – apie pagrindinius iš jų rasite skaitydami toliau.

Prieš meilės žaidimus. Preliudijos ir įžanginiai žaidimai yra puikus būdas nusiteikti ir padėti kūnui atsipalaiduoti prieš seksą. Lubrikantai gali padėti pasijausti maloniau ir nuostabiau, prisilietimus paversti slidesniais. Tiesa, ne visi lubrikantai yra saugūs naudoti su prezervatyvais ar sekso žaislais.

Sekso žaislams. Vandens pagrindo lubrikantai yra visiškai saugūs naudoti su žaislais ir yra idealūs analinio žaidimo pradžiai. Be to, labai dažnai tokie lubrikantai yra pagaminti iš visiškai natūralių ingredientų.

Analiniam seksui. Analinis lubrikantas yra būtinas analinio sekso metu, geriausia – pagamintą silikoniniu pagrindu. Išangė savaime nedrėksta (kaip makštis), todėl būtina naudoti daug lubrikanto, kad išvengtumėte diskomforto ir sumažintumėte traumų riziką. Sunku rasti pakaitalą tokio lubrikanto, kuris pranoktų silikono glotnumą ir ilgą išliekamumą. Silikoninius (ir vandens pagrindu pagamintus) lubrikantus saugu naudoti su latekso prezervatyvais. Analiniam seksui nereikėtų naudoti įmantrių lubrikantų (šildančių, šaldančių, slopinančių ir pan.). Kai kurie yra linkę naudoti jautrumą mažinančius lubrikantus, kad nejaustų jokio diskomforto ar skausmo analinio sekso metu. Vis dėlto tai gali padidinti išangės problemų (pavyzdžiui, hemarojaus) riziką.

Lubrikantus, kad ir kokie nekenksmingi jie atrodytų, naudoti reikia atsakingai. Įvertinti jų sudedamąsias dalis ir tinkamumą jūsų poreikiams. Kartais naudinga išbandyti kelis skirtingų rūšių lubrikantus ir atrasti tokį, kuris labiausiai tiks ir patiks tiek jums, tiek jūsų partneriui. Sekso prekių konsultantai sako, kad žmonės dažnai prašo rekomenduoti geriausius analinius lubrikantus, tačiau jų pasirinkimas priklauso nuo naudojimo situacijos, asmeninių pageidavimų ir biudžeto. Nėra teisingo atsakymo į klausimą, kokį lubrikantą pasirinkti. Svarbiausia yra išsiaiškinti kiekvienos lubrikanto rūšies privalumus ir trūkumus. Vienas plačiausių lubrikantų pasirinkimų – sekso prekių parduotuvėje https://aistra.eu/!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0