Kaip pasidaryti žaismingą kilimą

Kaip pasidaryti žaismingą kilimą

Kaip papuošti Kūčių stalą
Kaip įdomiai supakuoti pinigus
Kaip pasidaryti žvakidę ar vazoną
Kaip nusimegzti kojines
Kaip pasidaryti lavos lempą

Namu interjeras – kiekvieno žmogaus fantazijos reikalas. Nuomonė, jog tik pasiturintys žmonės gali susikurti išskirtines interjero detales yra visiškai klaidinga. Šiomis dienomis galima atrasti itin daug namų gamybos idėjų, padedančių atsinaujinti bei patiems pasigaminti įvairius dirbinius. Taigi, kodėl neišbandžius šio to naujo? Šiandien jums pateiksime pamoką, kaip pasigaminti kilimą. Taip, išgirdote teisingai. Tai itin paprastas būdas, tačiau rezultatas išties įspūdingas. Nemeluosime, šio kilimo gamyba gali šiek tiek užtrukti, tačiau rezultatas yra tikrai to vertas. Taigi, jei negalite sau leisti išlaidauti arba tiesiog trokštate į savo namus įnešti šiek tiek originalumo – štai puiki idėja.

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Žirklių;
 • Siūlų (vidutinio storio – spalvos pagal pasirinkimą);
 • Tinklo (jį galima rasti prekybos centruose, sodo/daržo prekių skyriuose).

[/list_style_star]

Visų pirma jums reikės pasidaryti begalę bumbulų iš siūlų. Greičiausiai pamenate, jog dar mokykloje per darbų pamokas juos teko daryti tikrai ne vieną kartą. Taigi, jei dar prisimenate šį procesą, pamokos nenuėjo veltui. Visgi, jei nebuvote pavyzdingi mokiniai, nenusiminkite, bumbulų gamyba yra išties paprasta. Visų pirma pasirinkite siūlus, kuriuos naudosite. Juos apvyniokite aplink tris pirštus. Tai darykite tol, kol gausite pakankamai daug juostelių. Tuomet nukirpkite siūlą ir naują siūlo juostelę padėkite po padarytu ritinėliu ir suriškite taip, jog gautųsi bantukas. Galiausiai, perkirpkite abi puses ir apkarpykite iššokusius siūlus, jei tokių yra.

PASTABA: Nenutrumpinkite siūlo, kurį naudojote surišimui, jis dar bus reikalingas tvirtinimui.

Kaip-pasidaryti-zaisminga-kilima1

Kai pasidarysite jau kelis tokio tipo bumbulus, juos tvirtinkite prie tinklo. Tinklą galite karpyti ir tokiu būdu sukurti tokią kilimo formą, kokios tik norite. Bumbulus tvirtinkite perkišdami siūlus per tarpus bei surišdami kitoje pusėje.

 

Kaip-pasidaryti-zaisminga-kilima2Galiausiai, po pakankamai ilgo darbo, o galbūt niūrio vakarų laisvalaikio, jūs galėsite džiaugtis išties originaliu meno kūriniu. Tai kilimas, kuris gali būti pritaikytas tiek vaiko kambaryje, tiek svetainėje. Tai puiki idėja, kuri savo vietą atras visuose namuose!

Kaip-pasidaryti-zaisminga-kilima3

KOMENTARAI

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  bytė 6 m. ago

  gražu

 • comment-avatar
  JOLITA 5 m. ago

  labai žaisminga. bandysim su vaikais padaryti. dėkui už idėją :))

 • comment-avatar
  Indre 3 m. ago

  Kaip vadinas tinklas ant kurio risti burbulus?