Kaip užlopyti megztinį

Kaip užlopyti megztinį

Kaip pasidaryti rožes iš klevo lapų
Kaip papuošti dovanojamą šventinį butelį
Kaip pasidaryti lavos lempą
Kaip pasidaryti žaismingą kilimą
Kaip pasidaryti didelę popierinę gėlę

Greičiausiai kiekvienas iš mūsų turime bent vieną megztinį, kuris nors iš šiek tiek suplyšęs, tačiau pats mieliausias. Dažniausiai nuo dėvėjimo prayra megztinių alkūnės, na o tokioje situacijoje siuvimas tikrai nepadės. Susiuvus tokias skyles viskas puikiai matysis, o jūs atrodysite neestetiškai. Taigi, ko imtis tokioje situacijoje? Atsisveikinti su mylimiausiu apdaru? Neskubėkite, pasiūlysime jums išeitį. Dar senais laikais daugelis drabužių buvo lopomi ir tai buvo savaime suprantama, tad kodėl gi to nepabandžius šiandien? Užlopytos alkūnės gali atrodyti stilingai ir paslėpti iškilusią problemą, tad štai kaip tai padaryti patiems.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Megztinio, kurį norite atnaujinti;
  • Vėlimo vilnos;
  • Specialios kempinės ir adatos;
  • Pasirinktos formos (rėmelio).

[/list_style_star]

kaip-uzlopyti-megztini1 Pradėkime: Visų pirma įsitikinkite, jog jūsų pasirinkta forma yra pakankamo dydžio tam, jog uždengtų prairusias skyles. Tada į rankovės vidų įdėkite specialią kempinę taip, jog ji atsidurtų toje vietoje, kur dėsite lopą. Dabar turite lygų paviršių, ant kurio dirbsite. Uždėkite formelę ant skylės ir po apačia esančios kempinės ir įsitikinkite, jog esate patenkinti jos padėtimi. Į formą įdėkite vilną ir imkite badyti specialia adata. Jai smeikite taip, jog įdurtumėte į kempinę. Kartojant šį procesą pamatysite, jog vilna ima formuoti lygų paviršių, kuris prisitvirtinęs prie megztinio. Taigi, jums nereikės nieko siūti.

kaip-uzlopyti-megztini2 Tai išties paprasta ir nesudėtinga. Svarbiausia turėti tinkamas priemones : adatą, kempinę ir vilną. Visa tai galite įsigyti visose vilnos ir daugelyje siūlų parduotuvių. Sėkmės!

kaip-uzlopyti-megztini

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0