Kaip papuošti popierinį šviestuvą

Kaip papuošti popierinį šviestuvą

Kaip gražiai sulankstyti servetėles
Kaip pasidaryti didelę popierinę gėlę
Kaip pasidaryti Valentino dienos dekoracijas
Kaip pasidaryti išskirtinį nuotraukų rėmelį
Kaip pasidaryti kalėdų eglutės žaisliukus?

Vasara, tai laikas, kai norisi vis daugiau laiko skirti sau. Kiekvienas iš mūsų poilsį įsivaizduoja skirtingai, tačiau galima drąsiai teigti, jog namų dekoravimas ir atnaujinimas yra daugelio moterų svajonė. Neretai manoma, jog tai reikalauja daug lėšų bei investicijų, tačiau tik ne tada, kai viską darote pačios. Suteikti namams jaukumo nėra sudėtinga, jums tereikia turėti keletą idėjų bei mokėti išsisukti su minimaliomis priemonėmis. Šiandien jums pateiksime paprastą projektą, kuris pagyvins jūsų kambarį ar taps puikiu lauko terasos papuošimu. Jei turite paprastą ir blankų popierinį šviestuvą, pasiūlysime, kaip jį atnaujinti ir paversti išskirtiniu aksesuaru.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Šviesaus popierinio šviestuvo;
  • Pasirinktų spalvų dažų;
  • Paveikslėlių iš ryžinio popieriaus;
  • Purškiamo lako (nebūtina);
  • Kempinėlės;
  • Turimų kaspinų, karoliukų ar nėrinių, kuriuos galėtumėte panaudoti.

[/list_style_star]

Pradėkime:

kaip-papuosti-popierini-sviestuva1

Visų pirma nudažykite savo šviestuvą. Stenkitės naudoti šviesias spalvas, nes taip užtikrinsite, jog gerai matysis vėliau klijuojami paveikslėliai. Dažymui galite naudoti paprastą indų plovimo kempinėlę. Tokiu būdu dažysite greitai ir kokybiškai.

kaip-papuosti-popierini-sviestuva2

Taip pat rekomenduojame dažyti ne visą šviestuvą, o tik jo dalį, kaip parodyta aukščiau esančioje nuotraukoje.

kaip-papuosti-popierini-sviestuva3

Tada iškirpkite arba išplėškite norimus paveikslėlius iš ryžinio popieriaus. Šias priemones galite rasti bet kurioje dekupažo parduotuvėje už prieinamą kainą. Turimus paveikslėlius patepkite klijais ir pritvirtinkite pasirinktose vietose. Taip pat, jei norite šviestuvui suteikti nepriekaištingą išvaizdą, galite jį apipurkšti laku, tačiau tai nėra būtina.

kaip-papuosti-popierini-sviestuva4

Galiausiai, apačioje pritvirtinkite turimas nėrinių juosteles, kaspinus ar net suvertus karoliukus. Nesistenkite visko atkartoti identiškai, kaip parodyta nuotraukoje. Pabandykite improvizuoti ir panaudoti namuose turimus daiktus. Juk tai ir yra smagiausia, sukurti šį tą naujo iš nenaudojamų smulkmenų.

Atlikus šiuos darbus jau galite džiaugtis savo nauju, žaismingu šviestuvu!

kaip-papuosti-popierini-sviestuva5

kaip-papuosti-popierini-sviestuva6

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1