Kaip sutaupyti perkant internetu iš Aliexpress ir Gearbest ir kitų

Kaip sutaupyti perkant internetu iš Aliexpress ir Gearbest ir kitų

Kaip pirkti iš Aliexpress.com
MOKEJIMAI.LT – pigiausi mokėjimo pavedimai Lietuvoje ir Europoje
Kaip pirkti iš gearbest.com ir nemokėti muito mokesčių
Populiariausi internetiniai žaidimai
Kaip išsirinkti gerausią hostingą (VPS)

Kiekvienais metais pirkimas internetu populiarėja vis labiau. Žmonės vis daugiau perka internetu ir vis labiau pasitiki tai darydami, nes sutaupo ne tik laiko ir pinigų, tačiau ir randa tokių produktų, kuriu Lietuvoje dar nėra. Dar geriau kai perkant internetu ir taip pigiau, gali sutaupyti dar daugiau! Ir tai padaryti tikrai paprasta, tereikia užsiregistruoti CachBack sistemoje, kur jums patvirtinus užsakymą, gražins iki 15% nuo jūsų išleistos sumos. O dar pagalvokite, jei perkat ne tik sau bet ir draugams, kurie neturi VISA ar kitos mokėjimo internetu kortelės, arba nemoka naudotis internetu/kompiuteriu. Sutaupyti visada naudinga.

Jei perkate iš tokių parduotuvių kaip Aliexpress, BangGood arba GearBest galima susigrąžinti iki 15% nuo išleistos sumos, jei pirksite naudodamiesi šia svetaine backit.me.

Kaip naudotis CachBack sistema

 1. Visų pirma užsiregistruoti sistemoje, per kurią jums sugrįš jūsų išleisti pinigai.
 2. Įssirašyti jūsų naršyklei ar mobiliam telefonui tinkama papildinį arba naudotis sistemos turimu laukeliu pridėti prekėms.
 3. Jei naudojate papildinį, viskas daug paprasčiau. Susidedate Aliexpress (ar kitos parduotuvės) prekes į krepšelį. Būdami krepšelio puslapyje paspauskite ant papildinio. Persikraus puslapis.
 4. Apmokate pirkinius jums patogiu atsiskaitymo būdu.
 5. Sistemoje prie Statistics matote savo užsakymus.

Pvz. nusipirkus prekių už 100 EUR, jums grįš apie 7 EUR po jūsų patvirtinimo apie gautą prekę. (Kai jūs patvirtinate jog gavote užsakymą Aliexpress, automatiškai jums priskiriami pinigai)

Kaip sutaupyti perkant internetu iš Aliexpress ir Gearbest ir kitų

Būtina apsipirkinėti išjungus ADDBLOCK įskiepį naršyklėje, jis gali sutrukdyti atgauti pinigus, nes gali užblokuoti reikiamus puslapius ar panašiai.

Surinktus pinigus išmokama per kelias akimirkas nuo paprašymo išmokėti pinigus. Išmokama į Webmoney, QIWI, VISA, MasterCard ir t.t. Tarkim naudojantis WebMoney galima atsiskaityti taip pat Aliexpress, tad iš susigrąžintų pinigų galima vėl apsipirkti.

CachBack sistemos pliusai:

 • Dažnai vyksta akcijos, kurių metu galite susigrąžinti dar daugiau % nuo išleistos sumos
 • Greiti pinigų išmokėjimai, po patvirtinimo.
 • Minimali išmoka: 0,2 USD
 • Už pakviestus draugus gausite iki 30% nuo jų susigrąžintų sumų.
 • Veikia su: Aliexpress, Ozon, ASOS, GearBest, Banggood ir t.t.

Nuoroda registracijai: backit.me

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
  DISQUS: 0