Kaip papuošti namus Kalėdoms

Kaip papuošti namus Kalėdoms

Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Kaip pasidaryti manekeną
Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį
Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės
Kaip klijuoti foto tapetus

Iki Kalėdų liekant vis mažiau laiko, dažnai susiduriame su klausimu – kaip papuošti namus, kad jie keltų teigiamas emocijas kiekvienam šeimos nariui. Nors pagrindinis Kalėdinių švenčių akcentas yra eglutė, tačiau ir kiti maži namų interjero pakeitimai gali daryti stebuklus.

 

 

 

 

langu-dekoravimas

Langų papuošimai

Dizainerė teigimu, vienas paprasčiausių būdų sukurti Kalėdinę atmosferą namuose – langų stiklų papuošimai: Langus galima papuošti įvairiomis dekoracijomis, tai gali būti snaigės ir panašūs akcentai.  Naudokite dirbtinį sniegą papuošti langams, tai gražiai atrodys tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Kitas būdas papuošti langus – šviečiančios girliandos. Šis papuošimas gali būti langų išorėje, o iš girliandos gali būti suraitytos įvairios figūros ar kalėdiniai palinkėjimai aplinkiniams.

 

 

 

 

 

 

 

 

zvakes Žvakės kuria jaukumą

Viena iš pagrindinių priemonių sukurti Kalėdinę atmosferą namuose – žvakės. Jos gali būti įvairių spalvų ir kvapų. Rekomenduotina žvakes išdėlioti visuose kambariuose ant palangių, šventiniu laikotarpiu tai gali atstoti įprastinį apšvietimą, o prieblanda sukurs Kalėdinio stebuklo laukimo atmosferą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kalediniai-keksiukai Kalėdinės staigmenos virtuvėje

Puikus būdas nustebinti namiškius – kalėdiniai puodeliai su palinkėjimais. Pigus ir efektyvus būdas sukurti Kalėdinę šilumą:  Kiekvienam šeimos nariui sukurkite po unikalų puodelį su kalėdiniu palinkėjimu ir bendra nuotrauka. Mažos staigmenos džiugina.

Būtinas virtuvės akcentas – kalėdiniai užkandžiai, imbierinė arbata ir karštas šokoladas. Pasirūpinkite, kad likus kelioms savaitėms iki Kalėdų šie švenčių akcentai būtų jūsų virtuvėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Papuošimus kurkite su vaikais

Kuriant kalėdinius papuošimus namuose svarbiausia, kad tai būtų malonu, o kartu į kūrybą būtų įtraukti ir mažiausieji. Papuošimams namuose naudoti kuo daugiau natūralių priemonių: Namus galima papuošti paprastomis mažomis eglutėmis iš kankorėžių, jas pasigaminti nėra sunku, o tai kartu ir leis jums daugiau laiko praleisti su savo vaikais. Turbūt daugelis prisimename, kaip seniai namuose iš spalvoto popieriaus karpėme ilgas girliandas – tai nuostabus papuošimas vaiko kambariui.

kaledines

Akcentas – raudona spalva

Puošiant namus būtina prisiminti, kad pagrindinis akcentas – raudona spalva. Tačiau nereiktų jos padauginti namų interjere. Dizainerė manymu, svarbu, kad Kalėdinis interjeras būtų skoningas: Nors Kalėdos visiems asocijuojasi su raudona spalva, tačiau nereiktų pamesti dėl to galvos. Prisiminkite, kad raudona turi būti kaip papildymas, o pagrindinė spalva gali būti balta.

 

[info] Kad Kalėdinis puošimasis netaptų chaosu ir dideliu galvos skausmu, rekomenduotina prieš tai susidaryti planą ir jo laikytis. [/info]

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0