5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį

5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį

Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį
Kaip sukurti nepriekaištingą glamūrinio stiliaus miegamąjį?
Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
Kaip pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu
Ką reikia žinoti apie tapetus?

Vonios kambarys namuose yra viena mažiausių patalpų, todėl jos interjerą sukurti gana sudėtinga. Jei svetainėje pakanka pakeisti sofos pagalvėlių apmušalus, tai vonioje paprasčiausiai nėra vietos tokioms smulkmenoms. O sienų ir grindų apdailos pagal nuotaiką juk taip pat nekaitaliosime. Rodos, vonios kambarys visada atrodys taip pat iki kito remonto… Bet nebūtinai, dalinamės 5 taisyklėmis, kurios leis greitai ir paprastai suteikti savo vonios kambariui naują įvaizdį.

Rankšluosčiai

Pagalvokime, kas yra neatsiejama vonios kambario dalimi? Teisingai, tai rankšluosčiai, kurie telpa net ir pačiame mažiausiame vonios kambaryje. Ir jie yra labai svarbūs bei reikalingi ne tik praktinei funkcijai atlikti – rankšluosčiai taip pat gali būti ir interjero detale.

Teisingai parinktos spalvos sukurs puikų derinį ir vonios kambariui suteiks norimą nuotaiką. Itin didelį rankšluosčių asortimentą siūlo „Nostra“ (www.nostra.lt). Čia parduodami įvairių dydžių, spalvų bei raštų rankšluosčiai, tad lengvai rasite tai, kas tiks vonios kambariui. Norint panaudoti rankšluosčių spalvas interjerui kurti, reikėtų rinktis keletą artimų atspalvių, o jei vyrauja modernaus stiliaus akcentai – puikiai tiks ir ryškus kontrastas.

Taip pat skaitykite:  Kaip patikrinti iš Švedijos atvežtų automobilių ridą

Vonios kilimėlis

vonios kilimėlis

Dažniausiai vonioje naudojama grindų danga yra plytelės, tačiau basomis kojomis ant jų žengti ne visas jauku. Dėl šios priežasties vonioje visada „gyvena“ vonios kilimėliai. Tai nedidelis, bet puikus akcentas, kuris gali tapti viso vonios kambario interjero ašimi. Kuo pakeisti seną vonios kilimėlį rasite www.nostra.lt elektroninėje parduotuvėje.

Nebijokite eksperimentuoti ir žaisti spalvomis: pavyzdžiui, jei vonios kambario apdaila vienspalvė ir norite žaismingumo, vietoje vieno vonios kilimėlio iš karto naudokite du, kuriuos klokite vieną šalia kito arba perdengiant kampą. Turėti keletą vonios kilimėlių ne tik praktiškas, bet ir žavus sprendimas: juk kas kartą pakeitus vonios kilimėlį kambarys tampa vis kitoks.

Tekstilė vonios kambaryje

Jei vonios kambarys yra kiek didesnis, jame neišvengiamai atsiranda ir įvairios tekstilės. Visa tai sumaniai taip pat galima panaudoti kuriant interjerą. Pavyzdžiui, chalatai savo spalva turėtų derintis su rankšluosčiais, vonios kilimėliu ar užuolaida. Rinkdamiesi tokius daiktus visada pagalvokite apie tai, nes daug įvairios tekstilės labai greitai sukuria nejaukumo pojūtį.

Taip pat skaitykite:  Kaip naudotis Linkomanija.net Torrent.lt ir kitomis blokuotomis svetainėmis Lietuvoje

Dėmesys detalėms

Jei norite pakeisti vonios kambarį, visų pirma pašalinkite visus nereikalingus daiktus. Siekiant sukurti interjerą, savitą stilių, visų pirma reikia švarios erdvės. Šampūnai, kosmetika ir kiti daiktai turėtų būti laikomi spintelėse, dėžutėse – tvarkingai sudėlioti. Jei visa tai laikote tiesiog ant vonios krašto, beviltiška tikėtis, kad vonios kambarys atrodys gražiai. Šių produktų pakuotės ir etiketės yra itin ryškios, todėl tai neišvengiamai kuria netvarkos įspūdį.

Susitvarkius galima skirti dėmesį detalėms: suderinti rankšluosčių ir kitos vonios tekstilės spalvas, įkurdinti vonioje vieną kitą akcentą – tai gali būti daili muilinė, nedidelė skulptūrėlė ar kambarinis augalas. Nepamirškite, kad net ir didžiausias vonios kambarys nėra toks jau didelis, tad pagrindinė taisyklė kuriant šios patalpos įvaizdį yra saikas. O jei vietos, rodos, visai nėra, vonioje kabinkite paveikslą ar vadinamąjį printą ir derinkite jį su tekstilės elementais. Tai vienas paprasčiausių būdų neatpažįstamai pakeisti vonios kambarį.

Taip pat skaitykite:  Kaip sukurti elektroninį paštą

Visagalė švara

Vonios kambaryje kaip niekur kitur yra svarbi švara. Čia daugiau drėgmės, tad tokios problemos kaip kalkių nuosėdos, pelėsis ir kt. yra nuolatinė problema. Pasirūpinkite vonios kambario švara ir nustebsite, kaip puikiai gali atrodyti ši patalpa. Kai maišytuvai, metalo detalės ir veidrodis vėl blizgės, galėsite su polėkiu eksperimentuoti kuriant vonios kambario stilistiką.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0