Kaip išsirinkti prieškambario baldus?

Kaip išsirinkti prieškambario baldus?

Lauko baldai: kaip nesuklysti renkantis
Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą miegamojo spintą
Kaip pasirinkti biuro kėdę
Kaip išsirinkti tinkamus minkštus svetainės baldus
Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas

Dauguma namų šeimininkų visiškai neskiria dėmesio savo namų prieškambariui. Nors jo baldai perteikia mums namų dizainą bet sukuria patį pirmą įspūdį, gyventojai yra dažniausiai linkę tiesiog sujungti jį su kitais kambariais arba apstatyti paprastais, neskoningais ir nereikšmingais baldais. Bet patyrę namų šeimininkas parodys jums, kad šio kambario vertė yra kur kas didesnė nei jūs manote. Turint truputį erdvės ir gerą viziją, prieškambaris gali pavirsti į labai unikalią, jaukią, į namų atmosferą priimančią patalpą. Ko gero didžiausią vaidmenį prieškambaryje atlieka baldai, tačiau ką reikia žinoti, kad išsirinkti ir įsirengti pačius geriausius prieškambario baldus?

Prieš pasiduodant vienam, jums patinkančiam prieškambario stiliui, nepamirškite, kad jis turi atitikti jūsų namų stilių ar bent jau prie jo pritapti. Gerai parinktas prieškambaris neužgožia kitų kambarių, bet ir tuo pačiu leidžia mums pamatyti žiupsnelį mūsų būsto grožio. Jei norite palikti kuo geresnį įspūdį savo svečiams, nebandykite sutaupyti ir paversti prieškambarį daug pigesne jūsų namų versija. Nors svečiai prieškambaryje praleidžia mažiausiai laiko, butas prasideda būtent jame, tad jeigu jūsų prieškambaris atrodys gražiai, svečiai bus maloniai sužavėti ir norės pamatyti visą butą.

Pasistenkite, kad jūsų prieškambario baldai netrukdytų žmonėms lengvai vaikščioti. Patalpa turi būti erdvi, tad prieš įrengiant savo naujuosius baldus gerai ją išmatuokite ir įsitikinkite, kad patalpos išdėstymas netrukdytų namiškiams bei svečiams. Tai, kokius baldus pasirinksite, priklauso tik nuo patalpos formos bei dydžio. Dažniausiai prieškambaryje gyventojai įsirengia spinteles, drabužių pakabas, veidrodį ir kitus baldus , leidžiančius sudėti ir pakabinti svečių daiktus. Jei jūsų prieškambaris yra visai mažas, patariama įsirengti sienoje įmontuojamą spintą. Kadangi šitokia patalpa dažniausiai būna siaura ir nedidelė, pasistenkite jos neužkimšti dideliais baldais, kurie išsiurbtų iš prieškambario visą jaukumą.

Jei svarstote, kokį baldų komplektą turėtumėte pasirinkti savo prieškambariui, rinkitės tokį ,kuris sutalpins tik labiausiai tinkančius jam baldus. Prieškambaris turi būti erdvus,, tad jame turi būti sutalpinti tik svarbiausi daiktai, kurios pasiimame prieš išeidami. Geriau skirkite daugiau dėmesio patalpos apšvietimui.

Norint gerai įsirengti prieškambario baldus, pirmiausia reikia išsaugoti kuo daugiau erdvumo ir taip mažoje patalpoje. Rinkitės tik būtinas spintas, komodas, ar kitus baldus, kurių taktiškas išdėstymas padarys patalpą jaukią, tarsi kviečiančią svečius į jūsų namus. Jei norite kuo ekonomiškiau išnaudoti patalpos dydį, nedvejodami pasirinkite sienoje įmontuotą spintą. Įsirengę tinkamą spintą su į šonus atsidarančiomis durimis sutaupysite daug erdvės.

Pasirinkti ir įrengti tinkamus prieškambario baldus yra kur kas lengviau nei atrodo. Jums tereikia priderinti kambario stilių prie viso buto, ar bent jau svarbiausių patalpų jame stiliaus, palikti daug erdvės laisvam judėjimui bei pasirinkti tik pačius būtiniausius baldus.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • komentaras-avataras
    Jokubas Prieš 4 metai

    Labai geras ir informatyvus straipsnis. Gaila, kad jo neskaičiau prieš renkantis baldus. Visi mūsų prieškambario baldai pirkti iš Deinavos baldų gal jau prieš kokius 3 metus ir visi jie atrodo tarsi nauji, jokių pabaraižymų – nieko! Labai kokybiškos medžiagos