Kokius klausimus užduoti sau prieš perkant naujus baldus?

Kokius klausimus užduoti sau prieš perkant naujus baldus?

Kaip išsirinkti čiužinį
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Foteliai: kokius pirksime 2021 – aisiais?
Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Kaip pirkti internetu iš IKEA.LT | IKEA – pirkimas internetu

Kalbant apie baldų įsigijimą, prieš priimant galutinį sprendimą svarbu užduoti sau keletą klausimų. Neskubėkite ir gerai apgalvokite, ko jums iš tiesų reikia – juk paprastai tai būna ilgalaikė investicija. Norite išvengti klaidų ir būti 100 proc. patenkinti savo pasirinkimu? Tuomet šie klausimai – kaip tik jums.

Kiek turiu vietos ir kam ji naudojama?

Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti, yra gerai apžiūrėti įrengtą erdvę ir tiksliai atlikti matavimus. Svarbu įvertinti, ką joje veikiate, taip pat, kaip dažnai planuojate naudoti įsigytą gaminį. Visa ši informacija leidžia nuspręsti, kokio dydžio baldai ir jų medžiagos yra tinkamiausi.

Kokios spalvos vyrauja ar noriu, kad vyrautų interjere?

Spalvos, be abejonės, yra viena iš svarbiausių kambario įvaizdžio dalių ir turi didelę įtaką mūsų nuotaikai. Dėl šios priežasties svarbu joms skirti pakankamai dėmesio. Tam, kad nuspręsti, kokie baldai jums reikalingi, būtų paprasčiau, reikėtų pažvelgti, kokios spalvos vyrauja (arba vyraus) erdvėje ir labiausiai patinka būtent jums. Lietuviškų baldų salonuose galite rasti itin platų asortimentą. Jame gausu įvairiausių spalvų sofų, fotelių ir ne tik, pritaikytų įvairiems skoniams ir poreikiams. Paspaudę ant prieš tai pateiktos nuorodos, galite sužinoti, kurie baldų salonai Kaune yra arčiausiai jūsų.

Kokie kiti baldai ir aksesuarai jau yra kambaryje?

Tam, kad interjeras atrodytų patraukliai, labai svarbu išlaikyti vientisumą, pusiausvyrą. Todėl prieš perkant naujus baldus, patariama atidžiai įvertinti daiktus, kurie jau yra kambaryje: koks jų stilius, spalva, tekstūra? Atsižvelgiant į tai, galima derinti naujuosius pirkinius, nesvarbu, kas tai bebūtų: sofa, minkštas kampas, fotelis, spintelė, komoda, lentyna ar kažkas kita.

Koks mano biudžetas?

Šis klausimas ypač svarbus, jeigu jūsų biudžetas yra ribotas. Tokiu atveju derėtų iš anksto nusistatyti tam tikrą pinigų sumą, kurią galite išleisti vienam ar kitam baldui. Tiesa, ji gali šiek tiek keistis, tačiau ne per daug. Itin patogu tai, kad plačiame baldų salono asortimente gausu tiek pigesnių, tiek brangesnių gaminių. Todėl kiekvienas gali išsirinkti asmenines finansines galimybes geriausiai atitinkantį variantą.

 

Jeigu artimiausiu metu planuojate įsigyti naujų baldų, šie patarimai jums gali būti labai naudingi. Pasinaudokite jais ir sukurkite stilingą, funkcionalią ir praktišką namų erdvę. Tegul ten leisti laiką būna kuo maloniau!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0