Naminiai Kijevo kotletai su žalumynais

Naminiai Kijevo kotletai su žalumynais

Čili sriubos receptas
Kaip pagaminti skaldytų žirnių sriubą
Kaip gaminti naminius Rafaelo
Kaip skaniai orkaitėje iškepti vištos blauzdeles su bulvėmis
Kaip gaminti kibinus – naminių kibinų receptas

Kijevo kotletas su žalumynais yra vienas iš pačių mėgstamiausių ir skaniausių vištienos patiekalų. Ar kada bandėte Kijevo kotletus pasigaminti patys? Žinokite, nėra taip sunku, kaip atrodo. Naminiai Kijevo kotletai neįgudusiam kulinarui gaunasi ne tokių tobulų formų, kaip iš parduotuvės, tačiau skonis tikrai pasaka, o dar ir ingridentus galima pasirinkti pačiam.

Ingredientai

Vištienos krūtinėlės filė1 kg
Sviestas150 g
Krapai50 g
Česnakas4 skiltelė (-ės)
Džiuvesėliai150 g
Miltai2 šaukštas (-ai)
PipiraiPagal skonį
DruskaPagal skonį
Kiaušiniai2 vnt
Aliejus100 ml

Gaminimas

Prieš ruošiant Kijevo kotletus, pasigaminame žolelių sviestą. Jį ruošti tikrai paprastai, viskas vyksta taip: įmaišome druskos, šiek tiek česnako ir dedame sau labiausiai patinkančias žoles ir prieskonius. Tinka krapai,špinatai, kalendra ir petražolės, aštrių paprikų milteliai, jalapenai ir visos kitos gėrybės. Žodžiu viskas, kas patinka. Sviestą sumaišome ir dedame į šaldytuvą.

Supjaustykite vištienos file į pailgus gabalėlius. Pasiruoškite krapus, česnakus. Viską susmulkinkite, įsidėkite į dubenėlį ir kiek apiberkite druska.

Pasiruoškite apie dešimt sviesto gabaliukų ( juos jau ruošėme prieš tai), kuriuos dėsime į kijevo vidų. Išplakite kiaušinį, į kurį merksime suformuotus kotletukus.

Miltus su džiūvesėliais sumaišykite su druska ir pipirais.

Padalinkite vištieną į lygias dalis, kad kiekvienam kijevui būtų panašiai vištienos. Suformuokite paplotėlį, uždėkite sūsio, sviesto, krapus su česnakais.

Pradėkite formuoti kotletuką, merkite į kiaušinio mišinį, o po to į džiūvesėlių mišinį.

Kepkite ant keptuvės aliejuje arba orkaitėje. Keptuvėje kepkite apie 2 minutes kiekvieną pusę ir po to po plius 4 dar kartą abi puses.

Patiekite su savo mėgstamiausiomis daržovėmis ir keptomis bulvėmis.

5.0
ĮVERTINIMAS
Skonis
6 user votes x 5.0

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0